Čempionų lyga: 14 įvarčių ir beprotiška „Manchester City“ pergalė

Antradienį Čempionų lygoje užfiksuotas labai gausus įvarčių lietus. Dvejos aštuntfinalio rungtynės padovanojo net 14 įvarčių ir rimtus pretendentus į kitą etapą. „Manchester City“ futbolininkai namuose 5:3 pranoko „Monaco“, o Madrido „Atletico“ 4:2 pamokė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.
„Manchester City“
„Manchester City“ / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ – „Monaco“ 5:3

Mančesterio klubas praėjusį sezoną pirmą kartą klubo istorijoje pasiekė ketvirtfinalį. Josepo Guardiolos treniruojama ekipa turi gerus šansus pakartoti šį pasiekimą.

Prieš rungtynes treneris juokavo, kad kritikai nužudys „Manchester City“, jeigu jie nenugalės „Monaco“ klubo.

Iki antrojo kėlinio vidurio atrodė, kad tai gali virsti realybe, bet aukštesnę pavarą įjungęs Mančesterio klubas pranoko atkaklius varžovus.

Du įvarčius į „Monaco“ vartus įmušė Sergio Aguero. Po vieną pridėjo Raheemas Sterlingas, Johnas Stonesas ir Leroy Sane.

Monako ekipoje dublį atliko Radamelis Falcao, kuris taip pat neįmušė 11 metrų baudinio. Dar vieną įvartį pridėjo Kaylinas Mbappe.

Namuose Mančesterio klubas nepralaimi jau dešimt rungtynių iš eilės Čempionų lygoje.

Šių rungtynių metu buvo parodytos net dešimt geltonų kortelių.

Rungtynių eiga ir įvarčiai:

Antrasis kėlinys: „Manchester City“ – „Monaco“ 5:3

90 min. Kokios tai buvo rungtynės! Įvartis po įvarčio. Mančesterio klubas rimtai priartėjo prie kito etapo.

82 min. ĮVARTIS. Leroy Sane dar padidino šeimininkų pranašumą.

77 min. ĮVARTIS. Johnas Stonesas išvedė į priekį Mančesterio ekipą. Futbolininkas po dar vieno kampinio pirmasis suskubo prie kamuolio ir ištaisė savo klaidą, kai leido pasižymėti R.Falcao.

70 min. ĮVARTIS. Rezultatą ir vėl išlygino S.Aguero. Po D.Silvos pakelto kampinio argentinietis sugrąžino intrigą.

66 min. Geltoną kortelę už konfliktus su J.Stonesu gavo R.Falcao.

61 min. ĮVARTIS. R.Falcao sugrąžino pranašumą Monako klubui. Kolumbietis ištaisė savo klaidą nuostabiu smūgiu per vartininką.

58 min. ĮVARTIS. Sergio Aguero išlygino rezultatą. Po R.Sterlingo perdavimo ir vartininko klaidos argentinietis sukėlė ovacijų audrą stadione.

50 min. „Monaco“ nerealizavo 11 metrų baudinio. Nicolas Otamendi gavo geltoną kortelę už neleistiną R.Falcao stabdymą, tačiau kolumbietis neįmušė 11 metrų baudinio. Tai jau antras R.Falcao neįmuštas baudinys šio sezono Čempionų lygoje.

Pirmasis kėlinys: „Manchester City“ – „Monaco“ 1:2

45 min. Nors šeimininkai pirmi išsiveržė į priekį, po pirmojo kėlinio pirmavo Monako futbolininkai.

40 min. ĮVARTIS. Monako klubą į priekį išvedė 18-metis Kylianas Mbappe. Antrą rezultatyvų perdavimą įsirašė Fabinho.

39 min. Geltoną kortelę gavo R.Sterlingas.

35 min. Geltoną kortelę už vaidybą gavo Sergio Aguero. Tiesa, pakartojime matyti argentiniečio kontaktas su varžovų vartininku.

32 min. ĮVARTIS. Rezultatą išlygino Radamelis Falcao, varžovų vartus nuginklavęs smūgiu galva. Tai buvo keturioliktas R.Falcao įvartis per 15 rungtynių.

26 min. ĮVARTIS. Raheemas Sterlingas išvedė į priekį Mančesterio klubą. Pirma, jis nepagailėjo perdavimo S.Aguero, o po minutės mušė įvartį. Jis sulaukė puikaus perdavimo iš L.Sane.

25 min. Geltoną kortelę gavo Djibrilas Sidibé.

23 min. Įpusėjus kėliniui „Monaco“ klubas smūgiavo penkis kartus Mančesterio vartų link. Šeimininkai – nė karto. Tiesa, nė vienas smūgis didesnių sunkumų vartininkui nesukūrė.

8 min. Pirmąją rungtynių geltoną kortelę gavo Kamilis Glikas, kuris neleistinai stabdė Leroy Sane. Tai didelė netektis „Monaco“ klubui, nes futbolininkas turės praleisti atsakomąsias rungtynes.

Startinės sudėtys:

„Manchester City“: Willy Caballero; Fernandinho, Nicolas Otamendi, Johnas Stonesas, Bacary Sagna; Davidas Silva, Yaya Touré, Kevinas De Bruyne; Raheemas Sterlingas, Sergio Agüero, Leroy Sane.

„Monaco“: Danijelis Subašičius; Djibrilas Sidibé, Kamilis Glikas, Andrea Raggi, Benjaminas Mendy; Bernardo Silva, Fabinho, Tiemoué Bakayoko, Thomas Lemaras; Kylianas Mbappe, Radamelis Falcao.

„Bayer“ – „Atletico“ 2:4

Komandos šiame etape jau buvo susitikusios 2014/15 metų sezone. Tada po baudinių serijos pergalę šventė Madrido klubas.

Atrodo, kad šį kartą baudinių serijos neprireiks. Vokietijoje vykusiose rungtynėse Madrido klubas ryškiai pranašesnis.

Įvarčiais pasižymėjo net keturi futbolininkai – Antoine'as Griezmannas, Saulas Niguezas, Kevinas Gameiro ir Fernando Torresas.

„Bayer“ ekipoje įvartį įsirašė tik Karimas Bellarabi, bet į savus vartus įsimušė Stefanas Savičius.

Vokietijos klubui šiame etape itin nesiseka. Jie pralaimėjo visas keturias aštuntfinalio akistatas.

Atsakomosios rungtynės Monake ir Madride vyks kovo 15 dieną.

Antrasis kėlinys: „Bayer“ – „Atletico“ 2:4

90 min. Po solidaus pasirodymo Madrido klubas namuose turės reikšmingą pranašumą.

86 min. ĮVARTIS. Fernando Torresas pasirodė po keitimo ir padidino Madrido klubo persvarą.

67 min. ĮVARTIS. S.Savičius įsimušė į savus vartus, kai vartininkas po klastingo J.Brandto perdavimo iš krašto atmušė kamuolį, bet pataikė į gynėjo koją.

58 min. ĮVARTIS. 11 metrų baudinį uždirbo ir realizavo Kevinas Gameiro.

48 min. ĮVARTIS. Rezultatą sušvelnino Karimas Bellarabi.

Pirmasis kėlinys: „Bayer“ – „Atletico“ 0:2

45 min. Po pirmojo kėlinio Madrido klubas užtikrintai pirmavo.

25 min. ĮVARTIS. Madrido klubo pranašumą padvigubino Antoine'as Griezmannas. Prancūzas sulaukė puikaus tautiečio K.Gameiro, kuris apžaidė du gynėjus, perdavimo. A.Griezmannas su 13 įvarčių tapo rezultatyviausiu „Atletico“ žaidėju Čempionų lygoje.

17 min. ĮVARTIS. Saulas Niguezas išvedė Madrido klubą į priekį nuostabiu užsuktu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

„Bayer“: Berndas Leno; Benjaminas Henrichsas, Omeras Toprakas, Aleksandras Dragovičius, Wendellas; Charlesas Aránguizas, Kevinas Kamplas; Karimas Bellarabi, Julianas Brandtas; Kai Havertzas, Javieras Hernándezas.

„Atletico“: Miguelis Moya; Šime Vrsaljko, Stefanas Savičius, Jose Giménezas, Felipe Luísas; Yannickas Carrasco, Gabi, Koke, Saulis Ñíguezas; Antoine'as Griezmannas, Kevinas Gameiro.