Čempionų lyga: šokiruojanti „Inter“ nesėkmė, „Real“ ir „Bayern“ pergalės

Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo pirmojo turo rungtynės.
„Inter“ žaidėjų nusivylimas.
„Inter“ žaidėjų nusivylimas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sensacingai Čempionų lygoje debiutavo Turkijos „Trabzonspor“ klubas, išvykoje 1-0 nugalėjęs tituluotąjį Milano „Inter“.

Pergalingą įvartį ekipai, kuri į pagrindinį turnyrą pateko paskutinę akimirką užėmusi diskvalifikuoto Stambulo „Fenerbahce“ vietą, 76 minutę įmušė gynėjas Ondrejus Celustka.

Kiek sunkiau sekėsi taip pat pirmą kartą pirmenybėse dalyvaujančiam „Manchester City“, kuris namie sužaidė taikiai 1-1 su „Napoli“.

Lygiąsias turtingiausiam pasaulio klubui išplėšė gynėjas Aleksandras Kolarovas, rungtynėms artėjant į pabaigą įmušęs įvartį baudos smūgiu.

Italai neilgai pirmavo po to, kai 69 minutę greitą ataką tiksliu smūgiu baigė Edinsonas Cavani.

Švieslentė

„Manchester City“ 1 1 „Napoli“
74' [1 – 1] A.Kolarovas 69' [0 – 1] E.Cavani
„Villarreal“ 0 2 Miuncheno „Bayern“
  7' [0 – 1] T.Kroosas
76' [0 – 2] Rafinha
Milano „Inter“ 0 1 „Trabzonspor“
  76' [0 – 1] O.Celustka
„Lille“ 0 0 Maskvos CSKA
45' [1 – 0] M.Sow
57' [2 – 0] B.Pedretti
72' [2 – 1] S.Doumbia
90' [2 – 2] S.Doumbia
„Basel“ 2 1 Galačio „Otelul“
39' [1 – 0] F.Frei
84' [2 – 1] A.Frei (iš 11 m baudinio)
88' iš aikštės pašalintas B.Huggelis
58' [1 – 1] M.Pena
82' iš aikštės pašalintas A.Salageanu
Lisabonos „Benfica“ 1 1 „Manchester United“
24' [1 – 0] O.Cardozo 42' [1 – 1] R.Giggsas
Amsterdamo „Ajax“ 0 0 „Lyon“

Zagrebo „Dinamo“ 0 1 Madrido „Real“
  53' [0 – 1] A.Di Maria
73' iš aikštės pašalintas Marcelo