Čempionų lyga: Stankevičius atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Sampdoria“ pralaimėjo Brėmene (video)

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios 2010–2011 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtojo kvalifikacinio etapo pirmosios rungtynės.
Pergales „Sampdoria“ ir „Livorno“ klubai šventė be lietuvių pagalbos – M.Stankevičius (nuotr.) nežaidė dėl diskvalifikacijos, o T.Danilevičius aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu
M.Stankevičius žaidė nuo 68-os minutės. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nesėkmę svečiuose patyrė Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ (Italija) vienuolikė. Ji rezultatu 1:3 (0:0) nusileido Brėmeno „Werder“ (Vokietija) futbolininkams.

Lietuvis žaidė nuo 68-os minutės, kai pakeitė Franco Semioli, ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie vienintelio „Sampdoria“ įvarčio, suteikiančio vilties atsakomajame mače dar pakovoti dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą.

Po geriausio Lietuvos futbolininko perdavimo galva kamuolį į vartus jau paskutinę pagrindinio laiko minutę pasiuntė Giampaolo Pazzini (90 min.).

Po įvartį į svečių, kurie nuo 66-os minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Stefano Lucchini, vartus įmušė Vlemensas Fritzas (51 min.), Torstenas Fingsas (67 min. iš 11 m baudinio) bei Claudio Pizarro (69 min.).