Čempionų lygoje dar vieną antausį futbolo milijonieriams tėškė kuklus Kipro klubas „Apoel“

„Apoel“ futbolininkų džiaugsmas.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Apoel“ futbolininkų džiaugsmas.
0

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį baigėsi pirmasis grupių etapo ratas. Pasakišką pasirodymą tęsia kuklus Nikosijos „Apoel“ klubas iš Kipro, kuris po lygiųjų su tituluotąja „Porto“ vienuolike išliko G grupės lyderiu.

Savų žiūrovų akivaizdoje žaidę Portugalijos čempionai „Porto“ pirmieji išsiveržė į priekį – įvartį įmušė Hulkas (13 min.). Tačiau stipriausias Kipro futbolo klubas nepasimetė – jau po 6 minučių išlygino rezultatą, kai pasižymėjo A.J.Almeida.

Po trejų rungtynių 5 taškus surinkusi „Apoel“ ekipa sensacingai išlieka G grupės viršūnėje.

Antrą vietą dalijasi minėtas „Porto“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), kuris trečiadienį svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Donecko „Šachtar“.

„Porto“ ir „Apoel“ mačo įvarčiai:

G grupė

Porto 1 1 APOEL
13' [1-1] Hulkas 19' [1-1] A.J.Almeida
Šachtar 2 2 Zenit
15' [1-0] Willianas
45' [2-1] L.Adriano
33' [1-1] R.Širakovas
60' [2-2] V.Fayzulinas
11' R.Širakovas neįmušė 11 m baudinio

E grupė

Tikrą įvarčių fiestą E grupėje surengė Londono „Chelsea“ (Anglija), kuri namuose net 5:0 sutriuškino Belgijos čempionę „Genk“ ekipą. Du įvarčius pelnė daugybės kritikos sulaukiantis puolėjas Fernando Torresas.

Antroje grupės vietoje įsitvirtino Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), namuose 2:1 nugalėjusi „Valencia“ (Ispanija) klubą.

E grupė

Bayer 2 1 Valencia
52' [1-1] A.Schurlle
56' [2-1] S.Samas
24' [0-1] Jonas
Chelsea 5 0 Genk
8'[1-0] R.Meirelešas
11' [2-0] F.Torresas
27' [3-0] F.Torresas
42' [4-0] B.Ivanovičius
72' [5-0] S.Kalou

E grupė
1. Chelsea 3 2 1 0 +7 7
2. Bayer 3 2 0 1 +1 6
3. Valencia 3 0 2 1 -1 2
4. Genk 3 0 1 2 -7 1

F grupė

Dramatišką pergalę ir pirmąją vietą grupėje išplėšė Londono „Arsenal“ (Anglija), kuri išvykoje tik per teisėjo pridėtą laiką 1:0 nuskriaudė „Marseille“ (Prancūzija) vienuolikę.

Grupės autsaiderių dvikovoje Graikijos čempionė Pirėjo „Olympiacos“ 3:1 pranoko Vokietijos čempionę Dortmundo „Borussia“.

F grupė

Marseille 0 1 Arsenal
  90' [0-1] A.Ramsey
Olympiakos 3 1 Borussia
8' [1-0] J.Holebas
40' [2-1] R.Djebbouras
79' [3-1] F.Modesto
26' [1-1] R.Lewandowskis
F grupė
1. Arsenal 3 2 1 0 +3 7
2. Marseille 3 2 0 1 +2 6
3. Olympiakos 3 1 0 2 0 3
4. Borussia 3 0 1 2 -5 1

H grupė

Identiškas pergales H grupėje iškovojo lyderės „Barcelonos“ (Ispanija) ir „Milan“ (Italija) ekipos, savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjusios atitinkamai Plzeno „Viktoria“ (Čekija) ir Borisovo BATE (Baltarusija) klubus.

H grupė

Milan 2 0 BATE
33' [1-0] Z.Ibrahimovičius
70' [2-0] K.Boatengas