2014 11 25 /2014 11 26

Čempionų lygoje – neįtikėtina „Manchester City“ pergalė

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonios 5-ojo turo rungtynės, kuriose kovojo E, F, G ir H grupės komandos.
Sergio Aguero įmušė 3 įvarčius
Sergio Aguero įmušė 3 įvarčius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

19 valandą Rusijos sostinėje įvyko dvikova tarp Maskvos CSKA ir Italijos „Roma“ klubų. Rudi Garcia auklėtiniai rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų. Rungtynės vėl buvo žaidžiamos už uždarų durų – UEFA skyrė rusų klubui tokią baudą už maskviečių ekipos sirgalių riaušes Romoje.

43 minutę „Roma“ klubą į priekį išvedė Francesco Totti, tačiau italai iki rungtynių pabaigos neatsilaikė ir per pridėtą teisėjo laiką išlyginamąjį įvartį pelnė Vitalijus Berezuckis.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko „Etihad“ stadione, kur dramatišką pergalę rezultatu 3:2 iškovojo Anglijos čempionas „Manchester City“ klubas, palaužęs Miuncheno „Bayern“. Vokiečių klubo žaidėjai pradžioje po Sergio Aguero įvarčio atsiliko, bet pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo įmušti du gražius įvarčius. Antrame kėlinyje vokiečiai pirmavo rezultatu 2:1, tačiau 85 min. S.Aguero išlygino rezultatą, o jau paskutinę rungtynių minutę, po varžovų klaidos, jis išvedė „miestiečius“ į priekį.

85 min. S.Aguero išlygino rezultatą, o jau paskutinę rungtynių minutę, po varžovų klaidos, jis išvedė „miestiečius“ į priekį.

Po pergalės Manuelio Pellegrini auklėtiniai išsaugojo galimybę patekti į aštuntfinalį ir su Maskvos CSKA bei „Roma“ klubais turi po penkis taškus.

F grupėje vargo prieš Nikosijos APOEL neturėjo „Barcelona“. Katalonijos ekipos gretose pasižymėjo Luisas Suarezas ir tris kartus Lionelis Messi, kuris pagerino legendinio Raulio rekordą ir tapo rezultatyviausiu visų laikų Čempionų lygos žaidėju – dabar jo sąskaitoje 74 įvarčiai lygoje.

Šioje grupėje taip pat pergalę išvargo prancūzų Paryžiaus „Saint-Germain“, rezultatu 3:1 įveikęs olandų Amsterdamo „Ajax“.

Kitose rungtynėse anglų Londono „Chelsea“ svečiuose nepaliko vilčių vokiečių Gelzenkircheno „Schalke“ 5:0, o ukrainiečių Donecko „Šakhtar“ kiek netikėtai namuose pralaimėjo ispanų Bilbao „Athletic“ futbolininkams 0:1.

Antradienį nepasisekė ir Barysavo BATE – baltarusiai namuose 0:3 nusileido „Porto“ ekipai. Portugalų gretose pasižymėjo Hectoras Herrera, Jacksonas Martinezas ir Christianas Tello.

Po šios nesėkmės BATE futbolininkai prarado net ir teorines galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas bei su Bilbao „Athletic“ (Ispanija) komanda tęs kovą dėl trečiosios vietos grupėje, suteikiančios pavasarį tęsti kovą dėl Europos lygos taurės.

Rezultatai:

E grupė

CSKA 1 – 1 „Roma“

43' [0 – 1] F.Totti

90' [1 – 1] V.Berezuckis

Goal Totti – CSKA Moscou 0-1 AS Roma – 25-11-2014 by Foot_Videos

„Manchester City“ 3 – 2 „Bayern“

22' [1 – 0] S.Aguero (11m. baudinys)

40' [1 – 1] X.Alonso

45' [1 – 2] R.Lewandowski

85' [2 – 2] S.Aguero

90' [3 – 2] S.Aguero

20' M.Benatia („Bayern“) pašalintas iš aikštės

F grupė

APOEL 0 – 4 „Barcelona“

27' [0 – 1] L.Suarez

38' [0 – 2] L.Messi

58' [0 – 3] L.Messi

87' [0 – 4] L.Messi

70' Rafinha („Barcelona“) pašalintas iš aikštės

84' J.Amorin (APOEL) pašalintas iš aikštės

PSG 3 – 1 „Ajax“

33' [1 – 0] E.Cavani

67' [1 – 1] D.Klaassen

79' [2 – 1] Z.Ibrahimovič

83' [3 – 1] E.Cavani

G grupė

„Schalke“ 0 – 5 „Chelsea“

2' [0 – 1] J.Terry

29' [0 – 2] Willian

44' [0 – 3] J,Kirchhoff (į savus vartus)

76' [0 – 4] D.Drogba

78' [0 – 5] Ramires

„Sporting“ 3 – 1 „Maribor“

10' [1 – 0] C.Mane

35' [2 – 0] Nani

42' [2 – 1] Jefferson (į savus vartus)

65' [3 – 1] I.Slimani

H grupė

BATE 0 – 3 „Porto“

56' [0 – 1] H.Herrera

65' [0 – 2] J.Martinez

89' [0 – 3] C.Tello

„Šakhtar“ 0 – 1 „Athletic“

68' [0 – 1] M.San Jose