Čempionų lygoje – „Real“ įvarčių puokštė ir pirmosios Mančesterio klubų pergalės

Wayne'as Rooney realizavo du 11 metrų baudinius.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Wayne'as Rooney realizavo du 11 metrų baudinius.
0

UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos 8 rungtynės. Pirmąsias pergales iškovojo turnyro vicečempionė „Manchester United“ (Anglija) ir vienintelio lietuvio Deivido Šembero atstovaujama Maskvos CSKA (Rusija) ekipos.

A grupėje fantastišką pergalę išplėšė „Manchester City“ (Anglija) vienuolikė. Sergio Aguero tik per teisėjo pridėtą laiką 2:1 palaužė grupės autsaiderę „Villarreal“ (Ispanija) ekipą ir iškovojo ne tik pirmąją pergalę sezone, bet ir klubo istorijoje Čempionų lygoje.

A grupė

Manchester City 2 1 Villarreal
43' [1-1] C.Marchena (į savo vartus)
90' [2-1] S.Aguero
4' [0-1] Cani
Napoli 1 1 Bayern
39' [1-1] H.Badstuberis (į savo vartus) 2' [0-1] T.Kroosas
49' M.Gomezas nerealizavo 11 m baudinio

Grupės lydere išliko Miuncheno „Bayern“, o antrąją vietą išsaugojo „Napoli“ (Italija).

B grupė

Pirmąją pergalę B grupėje pasiekė Maskvos CSKA (Rusija), su vieninteliu lietuviu turnyre – Deividu Šemberu. CSKA namuose net 3:0 sutriuškino iki tol grupėje sensacingai pirmavusią turnyro naujokę „Trabzonspor“ (Turkija) ekipą.

D.Šemberas rungtyniavo nuo 70 minutės.

B grupė

CSKA 3 0 Trabzonspor
29' [1-0] S.Doubia
76' [2-0] A.Cauna
86' [3-0] S.Doubia

Lille 0 1 Inter
  21' [0-1] G.Pazzini

Grupės lydere tapo Milano „Inter“ (Italija), kuri svečiuose 1:0 palaužė pirmąją nesėkmę patyrusią Prancūzijos čempionę „Lille“ ekipą.

B grupė
1. Inter 3 2 0 1 +1 6
2. CSKA 3 1 1 1 +2 4
3. Trabzonspor 3 1 1 1 -2 4
4. Lille 3 0 2 1 -1 2

C grupė

Sunkią pirmąją pergalę turnyre pasiekė „Manchester United“ (Anglija) klubas. Jis išvykoje 2:0 palaužė Čempionų lygos debiutantę „Otelul“ (Rumunija). Abu įvarčius nugalėtojams iš 11 m baudinių pelnė Wayne'as Rooney.

C grupė

Basel 0 2 Benfica
  20' [0-1] B.Cesaras
75' [0-2] O.Cardozo
86' Emersonas - raudonoji kortelė
Otelul 0 2 Manchester United
89' M.Perendija - raudonoji kortelė 64' [0-1] Wayne'as Rooney (iš 11 m baudinio)
90' [0-2] Wayne'as Rooney (iš 11 m baudinio)
67' N.Vidičius - raudonoji kortelė

Grupėje pirmauja „Benfica“, kuri antradienį svarbiame mače išvykoje 2:0 palaužė „Basel“ (Šveicarija) klubą.

C grupė
1. Benfica 3 2 1 0 +3 7
2. Manchester United 3 1 2 0 +2 5
3. Basel 3 1 1 1 -1 4
4. Otelul 3 0 0 3 -4 0

D grupė

Trečią pergalę iš eilės šventė Madrido „Real“ (Ispanija). Jose Mourinho auklėtiniai namuose net 4:0 sutriuškino „Lyon“ (Prancūzija) ekipą.

D grupė

Dinamo 0 2 Ajax
  49' [0-1] D.Boerrigteris
90' [0-2] C.Eriksenas
Real 4 0 Lyon
19' [1-0] K.Benzema
47' [2-0] S.Khedira
55' [3-0] H.Llorisas (į savo vartus)
81' [4-0] S.Ramosas

Į antrąją grupės vietą pakilo „Ajax“ (Olandija), kuri paliko Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) komandą be taškų D grupėje.