Čempionų lygoje – „Real“ įvarčių puokštė ir pirmosios Mančesterio klubų pergalės

UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos 8 rungtynės. Pirmąsias pergales iškovojo turnyro vicečempionė „Manchester United“ (Anglija) ir vienintelio lietuvio Deivido Šembero atstovaujama Maskvos CSKA (Rusija) ekipos.
Wayne'as Rooney realizavo du 11 metrų baudinius.
Wayne'as Rooney realizavo du 11 metrų baudinius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A grupėje fantastišką pergalę išplėšė „Manchester City“ (Anglija) vienuolikė. Sergio Aguero tik per teisėjo pridėtą laiką 2:1 palaužė grupės autsaiderę „Villarreal“ (Ispanija) ekipą ir iškovojo ne tik pirmąją pergalę sezone, bet ir klubo istorijoje Čempionų lygoje.

A grupė

Manchester City 2 1 Villarreal
43' [1-1] C.Marchena (į savo vartus)
90' [2-1] S.Aguero
4' [0-1] Cani
Napoli 1 1 Bayern
39' [1-1] H.Badstuberis (į savo vartus) 2' [0-1] T.Kroosas
49' M.Gomezas nerealizavo 11 m baudinio

Grupės lydere išliko Miuncheno „Bayern“, o antrąją vietą išsaugojo „Napoli“ (Italija).

B grupė

Pirmąją pergalę B grupėje pasiekė Maskvos CSKA (Rusija), su vieninteliu lietuviu turnyre – Deividu Šemberu. CSKA namuose net 3:0 sutriuškino iki tol grupėje sensacingai pirmavusią turnyro naujokę „Trabzonspor“ (Turkija) ekipą.

D.Šemberas rungtyniavo nuo 70 minutės.

B grupė

CSKA 3 0 Trabzonspor
29' [1-0] S.Doubia
76' [2-0] A.Cauna
86' [3-0] S.Doubia

Lille 0 1 Inter
  21' [0-1] G.Pazzini

Grupės lydere tapo Milano „Inter“ (Italija), kuri svečiuose 1:0 palaužė pirmąją nesėkmę patyrusią Prancūzijos čempionę „Lille“ ekipą.

B grupė
1. Inter 3 2 0 1 +1 6
2. CSKA 3 1 1 1 +2 4
3. Trabzonspor 3 1 1 1 -2 4
4. Lille 3 0 2 1 -1 2

C grupė

Sunkią pirmąją pergalę turnyre pasiekė „Manchester United“ (Anglija) klubas. Jis išvykoje 2:0 palaužė Čempionų lygos debiutantę „Otelul“ (Rumunija). Abu įvarčius nugalėtojams iš 11 m baudinių pelnė Wayne'as Rooney.

C grupė

Basel 0 2 Benfica
  20' [0-1] B.Cesaras
75' [0-2] O.Cardozo
86' Emersonas - raudonoji kortelė
Otelul 0 2 Manchester United
89' M.Perendija - raudonoji kortelė 64' [0-1] Wayne'as Rooney (iš 11 m baudinio)
90' [0-2] Wayne'as Rooney (iš 11 m baudinio)
67' N.Vidičius - raudonoji kortelė

Grupėje pirmauja „Benfica“, kuri antradienį svarbiame mače išvykoje 2:0 palaužė „Basel“ (Šveicarija) klubą.

C grupė
1. Benfica 3 2 1 0 +3 7
2. Manchester United 3 1 2 0 +2 5
3. Basel 3 1 1 1 -1 4
4. Otelul 3 0 0 3 -4 0

D grupė

Trečią pergalę iš eilės šventė Madrido „Real“ (Ispanija). Jose Mourinho auklėtiniai namuose net 4:0 sutriuškino „Lyon“ (Prancūzija) ekipą.

D grupė

Dinamo 0 2 Ajax
  49' [0-1] D.Boerrigteris
90' [0-2] C.Eriksenas
Real 4 0 Lyon
19' [1-0] K.Benzema
47' [2-0] S.Khedira
55' [3-0] H.Llorisas (į savo vartus)
81' [4-0] S.Ramosas

Į antrąją grupės vietą pakilo „Ajax“ (Olandija), kuri paliko Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) komandą be taškų D grupėje.