2014 01 11 /21:50

„Chelsea“ Anglijos čempionate privertė pasiduoti „Hull City“, pergales šventė „Manchester United“, „Tottenham“, „Everton“ ir „Sunderland“

Keturioliktą pergalę Anglijos futbolo elite (Premier League) iškovojo bei lyderiu su 46 taškais tapo Londono „Chelsea“ klubas. Šeštadienį pirmosiose XXI turo rungtynėse „Chelsea“ futbolininkai svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje esančią „Hull City“ (23 tšk.) ekipą.
Fernando Torresas
Fernando Torresas / „Scanpix“ nuotr.

Įvarčius nugalėtojams mače, kurį stebėjo beveik 25 tūkst. žiūrovų, pelnė Edenas Hazardas (56 min.) bei Fernando Torresas (87 min.).

Antrąją vietą dvidešimties komandų turnyre užima Londono „Arsenal“ (45 tšk.) klubas, trečioje pozicijoje – vicečempionė „Manchester City“ (44 taškai) vienuolikė.

Kitame mače „Tottenham Hotspur“ ekipa namuose 2:0 įveikė „Crystal Palace“.

Svečiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, tačiau 8 minutę Jasonas Puncheonas nerealizavo 11 metrų baudinio. „Gervės“ vienus čempionato autsaiderių įvarčiais „apdovanojo“ antrajame kėlinyje.

Kituose mačuose pergales šventė „Everton“, kuris 2:0 nugalėjo „Norwich City“,  „West Ham United“,  nurungęs 2:0 „Cardif City“,  „Sunderland“, net 4:1 sutriuškinęs „Fulham“ ir „Southampton“, 1:0 šiaip ne taip nurungęs WBA ekipą.

Vėliau vykusiame mače „Manchester United“ futbolininkai namuose atsirevanšavo „Swansea City“ ekipai 2:0, kuri praėjusią savaitę eliminavo „raudonuosius velnius“ iš FA taurės turnyro.

Lemiama rungtynių atkarpa tapo antrojo kėlinio pradžia. 47-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Antonio Valencia, o 59-ąją pranašumą įtvirtino Danny Welbeckas.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja Londono „Chelsea“ (46 tšk.) klubas, lenkiantis Londono „Arsenal“ (45 tšk.) komandą bei vicečempionę „Manchester City“ (44 taškai) vienuolikę.

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Crystal Palace“ 21 5 2 14 13:31 17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 20 įvarčių – Luisas Suarezas („Liverpool“).