„Chelsea“ barstė taškus mače su „West Bromwich Albion“ futbolininkais

Londono „Chelsea“ klubas nepasinaudojo proga pasprukti nuo artimiausių persekiotojų. 26-ojo turo susitikime Jose Mourinho ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis su „West Bromwich“ futbolininkais.
Jamesas Morrisonas ir Willianas
Jamesas Morrisonas ir Willianas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 45-ąją min. Branislavas Ivanovičius po kampinio iš įskraidino kamuolį į vartų tinklą, tačiau antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Victoras Anichebe 87-ąją min. smūgiu galva rezultatą išlygino 1:1.

Po šio susitikimo „Chelsea“ su 57 taškais pirmauja čempionate, tačiau trečiadienį į pirmąją vietą gali sugrįžti „Arsenal“ ekipa, jeigu jai pavyks įveikti „Manchester United“ futbolininkus.