„Chelsea“ ir „Manchester United“ kova – D.Costos išplėštos lygiosios ir kraupi trauma

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Chelsea“ namuose išplėšė lygiąsias 1:1 su „Manchester United“.
Diego Costa
„Chelsea“ – „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Johnas Terry reikalavo teisėjo 11 metrų baudinio, kai jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į Daley Blindo ranką. Teisėjas nusprendė baudinio neskirti.

Antrojo kėlinio pradžioje traumą patyrė „Chelsea“ gynėjas Kurtas Zouma. Jį turėjo keisti Gary Cahillas.

Netrukus po to buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis. Po Wayne'o Rooney perdavimo pasižymėjo Jesse Lingaardas.

Londono klubui rezultatą išlyginti pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai pasižymėjo Diego Costa.

Tai buvo jau devintos iš eilės „Chelsea“ nepralaimėtos rungtynės „Premier“ lygoje.

Po šių rungtynių Mančesterio klubas su 41 tašku liko penktoje vietoje. „Chelsea“ rikiuojasi tryliktas.

Šiose rungtynėse įvyko ir olandiška akistata – trenerių Guuso Hiddinko ir Louiso van Gaalo. Abu treneriai yra vadovavę nacionalinei Nyderlandų rinktinei.

Pastarąjį kartą Mančesterio treneris G.Hiddinką pranoko 1999 metais, kai „Barcelona“ nugalėjo Madrido „Real“.

„Chelsea“ nepralaimi prieš „Manchester United“ jau dešimt rungtynių iš eilės.