„Chelsea“ pelnė 7 „sausus“ įvarčius

Trečiame Anglijos futbolo taurės turnyro etape solidžiausią pergalę iškovojo „Chelsea“ vienuolikė. Ji net 7:0 sutriuškino „Ipswich Town“ ekipą.
Nicolas Anelka (kairėje)
Nicolas Anelka (kairėje) pelnė įvartį. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Iki 33  minutės rezultatas buvo lygus ir žaidimas tikrai nežadėjo tokio triuškinančio rezultato. Tačiau iš pradžių pasižymėjo S.Kalou, o po minutės antrą įvartį pelnė D.Sturridge'as. Iki pertraukos D.Edwardsas dar pasiuntė kamuolį į savo vartus – 3:0.

Antrojo kėlinio pradžione N.Anelka padidino „Chelsea“ persvarą, 52-ą minutę jau penktą įvartį dvikovoje įmušė D.Sturridge'as, o dvikovos tašką (tiksliau – du taškus) padėjo F.Lampardas. Jis įvarčius pelnė 78 ir 79 minutę.