„Copa America“: Brazilijos rinktinė nesugebėjo įveikti Venesuelos futbolininkų

Sekmadienį ir toliau tęsėsi Amerikos taurės („Copa America”) turnyro grupių etapo kovos. Netikėtai pergalės iškovoti B grupėje nesugebėjo Brazilijos rinktinė, kuri 0:0 sužaidė su Venesuela.
Brazilijos futbolininkai
Brazilijos futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Futbolas Brazilija

Rungtynes, kaip ir buvo galima tikėtis, geriau pradėjo brazilai, kurie ilgiau kontroliavo kamuolį bei siekė atakuoti, tačiau visos jų pastangos buvo tiesiog bevaisės.

Pirmąją puikią progą pasižymėti Brazilijos rinktinės futbolininkai turėjo 27-ą susitikimo minutę, kuomet į vartus smūgiavo puolėjas Alexandre Pato, bet turėta galimybe šis žaidėjas nepasinaudojo.

Sužaidus dar kelias minutes Pato vėl turėjo progą išvesti savo šalies rinktinę į priekį, bet ja vėl nepasinaudojo, tad pirmojoje rungtynių pusėje įvarčių taip ir nebuvo pelnyta.

Antrojo mačo dalyje taip pat aikštelėje dominavo Brazilija, tačiau savo progų turėjo ir Venesuelos futbolininkai. Viena iš jų 70-ą minutę nepasinaudojo puolėjas Miku.

Iki pat rungtynių pabaigos brazilams taip ir nepavyko įmušti įvarčio, nors ši rinktinė ir dominavo aikštelėje. Taigi šis turnyras brazilams prasidėjo netikėtomis lygiosiomis.

Tuo metu kitose B grupės rungtynėse susitiko Paragvajaus ir Ekvadoro futbolininkai. Šis susitikimas, kaip ir vykęs prieš tai, taip pat baigėsi nulinėmis lygiosiomis.