„Copa EuroAmericana“ futbolo turnyre Europos ir Pietų Amerikos klubai pasidalijo po pergalę

Šeštadienį sužaistos dar dvejos Amerikos žemyne vykstančio antrojo „Copa EuroAmericana“ futbolo turnyro rungtynės, kuriose Europos ir Pietų Amerikos klubai pasidalijo po pergale ir dabar Senojo žemyno komandos turnyre pirmauja 3:1.
„Alianza“ ir „Valencia“ mačo akimirka
„Alianza“ ir „Valencia“ mačo akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Argentinoje vykusiame susitikime ketvirtąją vietą Italijoje užėmusi „Fiorentina“ (Italija) vienuolikė 1:0 (1:0) įveikė Argentinos pirmenybių bronzos medalininką La Platos „Estudiantes“ klubą.

Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Mario Gomezas (29 min.).

Limoje vykusiose rungtynėse sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams. Peru čempionato bronzos medalininkas Limos „Alianza“ futbolininkai tik ilgoje (mušė po vienuolika žaidėjų) baudinių serijoje 9:8 palaužė aštuntąją vietą Ispanijos pirmenybėse užėmusios „Valencia“ komandos pasipriešinimą.

Pagrindinis šių rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0), o per pratęsimą ekipos nepasižymėjo.

Pirmajame kėlinyje abu įvarčius įmušė šeimininkai – Mauro Guevgeozianas (13 min.) ir Mauricio Montesas (27 min.), o po pertraukos jau įvarčius mušė svečių žaidėjai – Paco Alcaceras (56 min.) ir Nicolas Otamendi (62 min.).

Pietų ir Šiaurės Amerikoje vykstančiame 2014 metų „Copa EuroAmericana“ futbolo turnyre dalyvauja devynios šio regiono komandos ir keturi Europos klubai, kurie tarpusavy sužais devynias kontrolines rungtynes, kuriose susitiks skirtingų žemynų ekipos.

Kitas šių metų turnyro susitikimas bus žaidžiamos sekmadienį JAV, kur praėjusių metų šios šalies pirmenybių ketvirtfinalyje suklupęs vietos San Chosė „Erthquaks“ klubas priims – priims Ispanijos ir UEFA Čempionų lygos vicečempionus Madrido „Atletico“ futbolininkus.

2013 metais pirmąjį Pietų Amerikoje vykusį „Copa EuroAmericana“ futbolo turnyrą laimėjo Senojo žemyno atstovai, laimėjęs šešerias rungtynes iš aštuonerių.