„Copa Libertadores“ futbolo taurė po ketverių metų vėl keliauja į Braziliją (video)

Antrojo pagal pajėgumą Pietų Amerikos žemyne „Copa Libertadores“ futbolo turnyro taurė po ketverių metų vėl keliauja į Braziliją – Porto Alegrės miestą.
„Internacional“ klubas „Copa Libertadores“ taurę iškovojo antrą kartą klubo istorijoje
„Internacional“ klubas „Copa Libertadores“ taurę iškovojo antrą kartą savo istorijoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį antrose finalo rungtynėse Porto Alegrės „Internacional“ (Brazilija) klubas namuose antrąsyk 3:2 (0:1) įveikė „CD Guadalajara“ (Meksika) vienuolikę.

Pirmąsias rungtynes prieš savaitę svečiuose „Internacional“ futbolininkai laimėjo 2:1 (0:1).

Po įvartį į svečių vartus atsakomajame mače įmušė Rafaelis Sobis (61 min.), Leandro (76 min.) ir Giuliano (89 min.), o svečių gretose pasižymėjo Marco de la Mora (42 min.) ir Omaras Bravo (90+2 min.).

Rungtynes trečiadienį stebėjo 60 tūkst. žiūrovų.

Trečią kartą šio turnyro finale žaidęs Porto Alegrės „Internacional“ klubas „Libertadores“ taurę pirmąsyk buvo iškovojęs būtent 2006 metais.

„CD Guadalajara“ vienuolikė – tik antroji ekipa iš Meksikos, kuri pateko į šio turnyro finalą. Pirmoji „Copa Libertadores“ futbolo turnyro finalininkė dar 2001 metais buvo „Cruz Azul“ vienuolikė.