CSKA į taurės finalą prasibrovė po baudinių serijos
„Scanpix“ nuotr. / CSKA į taurės finalą prasibrovė per baudinių seriją.
Šaltinis: BNS
0

Rusijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje trečiadienį šalies sostinėje Maskvos CSKA klubas su Deividu Šemberu 11 metrų baudinių serijoje 6:5 įveikė Maskvos „Dinamo“ ekipą ir antrus metus žais turnyro finale.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo. Visą susitikimą žaidęs lietuvis antro kėlinio pabaigoje (90+2 min.) buvo įspėtas.

Taurės savininkai CSKA futbolininkai po Vagnerio Love (40 min. iš 11 m baudinio) ir Jurijaus Žirkovo (53 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau antro kėlinio pabaigoje šeimininkams tiksliais Dmitrijaus Chochlovo (86 min.) ir Aleksandro Keržakovo (90+3 min. iš 11 m baudinio) smūgiais pavyko išlyginti rezultatą.

Gegužės 31 dieną šalies taurės turnyro finale CSKA klubas susitiks su šalies čempione Kazanės „Rubin“ vienuolike, kuri prieš savaitę pusfinalyje 1:0 įveikė Edgaro Česnauskio „Moskva“ komandą ir pirmą kartą pateko į Rusijos taurės turnyro finalą.

CSKA futbolininkams, kurie šalies taurę laimėjo keturis kartus (2002, 2005, 2006 ir 2008 m.), tai bus jau aštuntas finalas.