Dar du Roberto Lewandowskio įvarčiai kontrolinėse rungtynėse padėjo „Bayern“ laimėti

Robertas Lewandowskis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Robertas Lewandowskis
0

Lenkijos rinktinės lyderį Robertą Lewandowskį prisivilioję Miuncheno „Bayern“ vadovai bent jau kol kas tikrai nesigaili. Puolėjas įmušė jau trečiose iš trijų ekipos ikisezoninių rungtynių, o bavarai 3:0 įveikė „Wolfsburg“.

Kontrolinio „Telekom Cup“ turnyro finale „Bayern“ naujokas įmušė jau 5-ąją susitikimo minutęs, o antrą įvartį pridėjo prieš pat pertrauką.

Tarp lenko įvarčių pirmajame kėlinyje dar įsiterpė kito bavarų naujoko Sebastiano Rode'o įvartis. Antrajame kėlinyje daugiau įvarčių nebebuvo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Bayern“ laimėjo „Telecom“ taurę

R.Lewandowskis pirmą kartą žaidė ne visas 90 minučių, o buvo pakeistas po valandos.

Po traumos atsigavo ir jau antrose rungtynėse žaidė prancūzas Franckas Ribery, kuriam treneris aikštėje leido prabūti 54 minutes.

„Bayern“ gretose vis dar nerungtyniauja Pasaulio futbolo čempionate žaidę futbolininkai.