Davidas de Gea atmušė 11 metrų baudinį ir „Manchester United“ nugalėjo „Everton“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje reikalingą pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, kuris 2:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“.
Angelis di Maria
Angelis di Maria / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mančesteryje vykusiose rungtynėse 27-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Angelis di Maria. Rezultatyvų perdavimą atliko Juanas Mata.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje buvo paskirtas 11 metrų baudinys į „Manchester United“ vartus, tačiau vartininkas Davidas de Gea sugebėjo atmušti Leightono Baineso smūgiuotą kamuolį.

55-ąją minutę „Everton“ puikiai išnaudojo standartinę situaciją. Kai po skirto baudos smūgio „Manchester United“ vartų link galva ataką užbaigė ir rezultatą išlygino Stevenas Naismithas.

62-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Radamelio Falcao įvartis. Tai buvo pirmas kolumbiečio taiklus smūgis Anglijos pirmenybėse.