Deivido Česnauskio ekipa UEFA Europos lygoje sužaidė lygiosiomis su „Man City“

Pirmąsias 2010–2011 metų sezono UEFA Europos lygos šešioliktfinalio rungtynes Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ (Graikija) klubas antradienį namuose su „Manchester City“ (Anglija) vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.
Mačo akimirka
Mačo akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 UEFA

Lietuvos futbolininkas šiame mače buvo tarp atsarginių žaidėjų, tačiau aikštėje nepasirodė.

Pirmajame kėlinyje kamuolio kontrolę savo rankose turėjo „City“ futbolininkai. Jie valdė aikštės vidurį, tačiau labai pavojingų atakų nesukūrė, o bandymai smūgiuoti buvo atremti vartininko Michaliso Sifakiso.

Tuo metu „Aris“ atrodė gan vangiai, bet visgi jie sugebėjo atlikti kelis smūgius, tačiau arba jie skriedavo šalia vartų, arba kamuolį nesunkiai sugaudavo Joe Hartas. Taip pirmasis kėlinys ir baigėsi.

Antrajame kėlinuke namų komanda pradėjo rodyti geresnį žaidimą ir daugiau atakuoti. Kamuolio kontrolė pradėjo lygėti, visgi „Aris“ atliktus pavojingus smūgius atlaikydavo jaunasis Hartas.

Tuo metu „City“ futbolininkai atrodė gan pasyvūs ir pernelyg spausti varžovų nesiruošė. Tačiau jie sugebėjo keletą kartų pavojingai smūgiuoti. Gan gerą Edino Džeko smūgį galva atrėmė „Aris“ vartininkas.

Tačiau atrodė, jog pasiteisino žodžiai, kad Graikijoje rungtyniauti yra sunku ir „City“ niekaip negalėjo sukurti ypač pavojingų progų. Rodėsi, jog „miestiečiai“ nusprendė viską išspręsti pas save Mančesteryje, tad daugiau nieko ypač pavojingo sukurtą nebuvo ir mačas baigėsi 0-0.

Verta paminėti, kad šiose rungtynėse po keitimo pasirodė ilgai dėl traumos nežaidęs puolėjas Mario Balotelli. Jis šiek tiek pagyvino žaidimą, tačiau jam suteiktų 13 minučių neužteko pakeisti žaidimo eigos.

Atsakomąsias šešioliktfinalio rungtynes Mančesteryje komandos žais vasario 24 dieną.

Aštunfinalyje šios poros nugalėtojui teks žaisti su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) arba Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) futbolininkais.

Likusios pirmosios UEFA Europos lygos šešioliktfinalio rungtynės žaidžiamos ketvirtadienį.