Deivido Šembero klubas nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki dvylikos

41-ąjį tašką 2011–2012 metų sezono Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos XVIII turo rungtynėse iškovojo šešiolikos komandų turnyro lyderis šalies vicečempionas Maskvos CSKA klubas su Deividu Šemberu.
CSKA vienuolikė kartu su Deividu Šemberu Europos lygoje dar neprarado taškų.
CSKA vienuolikė su Deividu Šemberu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį CSKA futbolininkai svečiuose susitikimą su devintojoje pozicijoje esančia FC „Krasnodar“ (23 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:0) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki dvylikos.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kurį komandos baigė nepilnų sudėčių – 72 minutę raudona kortelė buvo parodyta Kirilui Nababkinui (CSKA), o 86-ą – Aleksandrui Martynovičiui („Krasnodar“).

Svečiai pirmavo po Keisuke Hondos (7 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Andrejus Michejevas (60 min.).

Po XVIII turų CSKA klubas penkiais taškais lenkia čempionės titulą ginančią Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą bei šešiais – trečiojoje pozicijoje esančią Maskvos „Dinamo“ vienuolikę.

Praėjusio sezono bronzos medalininkė vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (30 tšk.) ekipa užima penktąją vietą, o Edgaro Česnauskio Rostovo „Rostov“ (13 taškų) klubas – keturioliktas.

Beje „Rostov“ futbolininkai sekmadienį namuose 0:3 (0:1) pralaimėjo septintojoje pozicijoje esančiai Maskvos „Lokomotiv“ (28 taškai) vienuolikei.

Lietuvis žaidė visas rungtynes, kurias šeimininkai baigė be pašalinto iš aikštės Anri Khagusho (86 min.).