Deivydas Matulevičius pelnė du įvarčius Rumunijos futbolo čempionato mače

Du įvarčius vicečempionui Tirgu Žiu „Pandurii“ (17 tšk.) klubui pelnė Deividas Matulevičius, o lietuvio komanda po penktosios pergalės per dešimt mačų Rumunijos futbolo pirmenybėse pakilo į penktą vietą.
Deivydas Matulevičius
Deivydas Matulevičius / pandurii-tg-jiu.ro nuotr.
Temos: 2 Rumunija Futbolas

Sekmadienį svečiuose Tirgu Žiu vienuolikė 4:0 (3:0) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje aštuoniolikos komandų turnyre esančius Konstantos „Sageata Navodari“ (12 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiais pasižymėjo 14-ą bei 44-ą minutėmis, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido čiliečiui Diego Rubio. Iš viso D.Matulevičiaus sąskaitoje šio sezono Rumunijos pirmenybėse – 5 įvarčiai.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Paulas Antonas (31 min.) ir Alexandru Ciucuras (46 min.).

Trečiąją vietą užimanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Ploješčio „Petrolul“ (19 tšk.) vienuolikė, kurios gretose nebuvo registruotas vartininkas Povilas Valinčius, išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo į septintąją poziciją pakilusiai Mediašo „Gaz Metan“ (15 tšk.) ekipai.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose – brazilas Vitinho (80 min.).

Rumunijos futbolo čempionate pirmauja Bukarešto „Steaua“ (22 tšk.) vienuolikė, lenkianti Džurdžu „Astra“ (19 tšk.) komandą. Vartininko Vytauto Černiausko „Vaslui“ (11 tšk.) klubas – vienuoliktas, o vartininko Tado Simaičio Galačio „Otelul“ (10 taškų) ekipa – keturiolikta.