Brazilas išplėšė pergalę „Chelsea“, armėnas – „Manchester United“

Rezultatyviausiojo Anglijos futbolo čempionato sezono žaidėjo Diego Costa dvyliktasis įvartis nulėmė Londono „Chelsea“ pergalę „Premier“ lygos rungtynėse.
Diego Costa
Diego Costa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį „Chelsea“ savo aikštėje 1:0 (0:0) palaužė „West Bromwich Albion“ komandą.

Lygiose rungtynėse Londono komanda nežibėjo, o svečiai sėkmingai gynėsi 77 minutes.

Visą „West Bromwich Albion“ triūsą nubraukė klaida, kai gynėjas aikštės krašte praleido D.Costa, o šis, įsiveržęs į baudos aikštelę, puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Įmušęs 12 įvartį šį sezoną „Chelsea“ brazilas rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkė Londono „Arsenal“ puolėją Alexisą Sanchezą (11 įvarčių).

Po pergalės „Chelsea“ su 37 taškais susigrąžino Anglijos lygos lyderių sostą, kurį po šeštadienio rungtynių trumpam buvo užėmęs Londono „Arsenal“ klubas (34 taškai).

„West Bromwich Albion“ (20 tšk.) liko aštuntas.

Henriko Michtariano pirmasis įvartis Anglijos čempionate sekmadienį dovanojo svarbią pergalę Jose Mourinho treniruojamam „Manchester United“. Ji namie 1:0 įveikė Londono „Tottenham Hotspur“.

Armėnijos futbolininkas, įsigytas už 25 mln. svarų iš Dortmundo „Borussia“ klubo, pasižymėjo 29 minutę. Tačiau H.Michtarianas buvo išneštas iš aikštės likus žaisti 10 minučių, patyręs kietą susidūrimą su Danny Rose'u.

„Manchester United“ liko šeštoje vietoje su 24 taškais – trimis mažiau nei penktoje vietoje esanti „Tottenham Hotspur“ ir šešiais mažiau nei "Manchester City". Trečias su 31 tašku žengia "Liverpool".

„Tai labai svarbi pergalė prieš labai gerą komandą, – „Sky“ televizijai sakė J.Mourinho. – Nenusipelnėme tiek kamuotis per paskutiniąsias 10 ar 15 minučių, bet šiuo atveju 1:0 yra magiškas rezultatas, nes mums reikia taškų“.

1. Chelsea 15 12 1 2 33:11 37
2. Arsenal 15 10 4 1 36:15 34
3. Liverpool 15 9 4 2 37:20 31
4. Manchester City 15 9 3 3 32:19 30
5. Tottenham Hotspur 15 7 6 2 24:11 27
6. Manchester United 15 6 6 3 20:16 24
7. Watford 15 6 3 6 21:26 21
8. West Bromwich Albion 15 5 5 5 20:18 20