Dimitaro Berbatovo ir Robino van Persie šou Anglijos futbolo čempionate (kiti rezultatai)

Šeštadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos XXIV turo rungtynėse lengvas pergales iškovojo čempionate pirmaujančios ekipos – „Man Utd“ ir Londono „Arsenal“. Šeštadienį didžiausiomis šio turo žvaigždėmis tapo bulgaras ir olandas.
Olandas pirmą kartą Londone įmušė tris įvarčius
Olandas pirmą kartą Londone įmušė tris įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ namuose net 5:0 sutriuškino „Birmingham“ ekipą, kuri čempionate užima 17 vietą.

Dimitaras Berbatovas pirmąjį įvartį pelnė prabėgus vos 95 sekundėms nuo rungtynių pradžios. Iš viso šis bulgaras įmušė tris įvarčius ir tapo pirmuoju futbolininku po olando Ruudžio van Nistelrooy‘aus pelniusio tris hat–trick‘us per vieną sezoną.

Po vieną įvartį prie triuškinančios „Manchester United“ pergalės prisidėjo Ryanas Giggsas (45 min.) ir Nani (76 min.).

Dabar nuo antrąją vietą užimančio Londono „Arsenal“ klubo „raudonieji velniai“ pirmauja dviem taškais ir yra surinkę 48 taškus.

„Man Utd“ 5:0 „Birmingham“
2' [1:0] D. Berbatovas
31' [2:0] D. Berbatovas
45' [3:0] R. Giggsas
53' [4:0] D. Berbatovas
76' [5:0] Nani

Londono „Arsenal“ ekipa namuose 3:0 nugalėjo „Wigan“ komandą, o pirmą kartą vilkėdamas „Arsenal“ marškinėlius hat–trick‘u pasižymėju olandas Robinas van Persie. Įvarčius nugalėtojams Olandijos futbolo žvaigždė pelnė 21, 58 ir 85 minutėmis. Beje, futbolininkas galėjo pelnyti ir keturis įvarčius, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Londono „Arsenal“ 3:0 „Wigan“
22' [1:0] R.v. Persie
58' [2:0] R.v. Persie
85' [3:0] R.v. Persie

70' iš aikštės pašalintas G. Caldwellis („Wigan“)
71' R.v. Persie („Arsenal“) nerealizavo 11 m. baudinio

Kiti Rezultatai:

„Wolves“ 0:3 „Liverpool“
36' [0:1] F. Torresas
50' [0:2] R. Meirelesas
90' [0:3] F. Torresas

„Blackpool“ 1:2 „Sunderland“
15' [0:1] K. Richardsonas
36' [0:2] K. Richardsonas
86' [1:2] C. Adamas (iš 11 m. baudinio)

Liverpulio „Everton“ 2:2 Londono „West Ham“
26' [0:1] J. Spectoras
77' [1:1] D. Bilyaletdinovas
84' [1:2] F. Piquionne
90' [2:2] M. Fellaini

86' iš aikštės pašalintas F. Piquionne („West Ham“)

Londono „Fulham“ 2:0 „Stoke“
33' [1:0] C. Dempsey
56' [2:0] C. Dempsey (iš 11 m. baudinio)

55' iš aikštės pašalintas R. Shawcross („Stoke“)

„Newcastle“ 1:1 Londono „Tottenham“
59' [1:0] F. Coloccini
90' [1:1] A. Lennonas