Dortmundo „Borussia“ ir Brėmeno „Werder“ žengė į Vokietijos taurės pusfinalį

Antradienio vakarą Vokietijoje sužaistos pirmos dvejos „DFB Pokal“ taurės ketvirtfinalio rungtynės.
Pierre'as Emeryckas Aubameyangas ir Marco Reusas
Pierre'as Emeryckas Aubameyangas ir Marco Reusas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lėverkuzene vietos „Bayer“ pirmieji pelnė įvartį, tačiau galiausiai 1:3 nusileido Brėmeno „Werder“ ir baigė kovą dėl trofėjaus.

„Vaistininkus“ į priekį išvedė 22-ąją minutę 11 baudinį realizavęs Chicharito, tačiau Santiago Garcia, Claudio Pizarro ir Floriano Grillitscho taiklūs smūgiai palaidojo bet kokias šeimininkų viltis.

Kitame mače Dortmundo „Borussia“ tokiu pačiu rezultatu svečiuose įveikė „Stuttgart“ ekipą.

Marco Reusas 5-ąją minutę išvedė svečius į priekį, tačiau jau po 16 minučių Lukas Ruppas atstatė pusiausvyrą.

Ilgai laukti Dortmundo ekipos atsako neprireikė – po dešimt minučių Pierre'as-Emerickas Aubameyngas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o tašką rungtynėse padėjo armėnas Henrikhas Mkhitaryanas.

„Stuttgart“ – „Borussia“ 1:3
5' [0:1] M.Reusas
21' [1:1] L.Ruppas
31' [1:2] P.Aubameyangas
90' [1:3] H.Mkhitaryanas

„Bayer“ –  „Werder“ 1:3
22' [1:0] Chicharito (11m)
31' [1:1] S.Garcia
42' [1:2] C.Pizarro (11m)
82' [1:3] F.Grillitschas
41' Wendellas („Bayer“) pašalintas iš aikštės