Draugiškame turnyre „Chelsea“ nugalėjo „Fenerbahce“, bet nusileido „Besiktas“

Jose Mourinho
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Jose Mourinho
0

Geriausios Europos komandos tęsia pasirengimą naujam futbolo sezonui. Londono „Chelsea“ klubas sudalyvavo specialiame draugiškame turnyre, kuriame 2:0 nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ komandą, bet 0:1 nusileido „Besiktas“ ekipai.

Prie „Chelsea“ šiame turnyre jau prisijungė po atostogų sugrįžę Oscaras, Edenas Hazardas, Ramiresas ir Andre Schurrle, o naujasis pirkinys Diego Costa pasižymėjo įvarčiu.

Turkijoje penktadienio vakarą surengtame labdaros turnyre „Chelsea“ su „Fenerbahce“ ir „Besiktas“ sužaidė po vieną 45 min. kėlinį.

Rungtynėse su „Fenerbahce“ pirmąjį įvartį 24-ąją minutę individualiomis pastangomis įmušė Diego Costa. Po šešių minučių persvarą padvigubino Branislavas Ivanovičius.

Antrosiose rungtynėse „Besiktas“ futbolininkas Ersanas Gulumas įmušė įvartį likus žaisti dvi minutes ir užtikrino savo komandai viso turnyro trofėjų.