Draugiški mačai: portugalai palaužė Argentiną, vokiečiai – ispanus, laimėjo ir brazilai

Antradienį visame pasaulyje buvo sužaistos paskutinės šių metų draugiškos futbolo rinktinių rungtynės.
Portugalijos ir Argentinos rinktinių kontrolinės rungtynės
Portugalijos ir Argentinos rinktinių kontrolinės rungtynės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penkiskart pasaulio futbolo čempionė Brazilijos rinktinė antradienį kontrolinėse rungtynėse Ernsto Happelio arenoje Vienoje 2:1 (0:0) įveikė šeimininkę Austrijos komandą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Davidas Luizas (64 min.) ir Roberto Firmino (83 min.), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Aleksandras Dragovičius (75 min. iš 11 m baudinio).

Tai buvo jau penktoji iš eilės brazilus treniruoti pradėjusio Dungos vadovaujamos ekipos pergalė po fiasko šių metų pasaulio futbolo čempionate namuose.

FIFA klasifikacijoje Brazilijos rinktinė užima šeštą vietą, o Austrijos futbolininkai yra 29-ojoje pozicijoje.

Daug dėmesio sulaukė dvikova tarp Portugalijos ir Argentinos, kuri įvyko „Old Trafford“ stadione. Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi buvo pakeisti po pirmojo kėlinio, o pergalingą įvartį 90-ąją minutę pelnė portugalas Raphaelis Guerreiro.

Dar vieną minimalią pergalę pasiekė ir pasaulio čempionai vokiečiai, kurie po vienintelio Toni Krooso įvarčio iškovojo pergalę prieš 2010 metų pasaulio čempionus ispanus.

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė Italija, Prancūzija, Anglija, Airija ir Rusija.