Draugiškose rungtynėse „Barcelona“ sutriuškino Suomijos klubą

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Suomijoje naujam sezonui besirengianti „Barcelona“ 6:0 sutriuškino vietos HJK klubą.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams įmušė 18-metis Muniras El Haddadi, po vieną pridėjo Sergi Roberto, Gerardas Pique, Sandro Ramírezas ir Bartra.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau penktąją minutę po Andreso Iniestos perdavimo mušė M. El Haddadi.  9-ąją minutę jau po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo pasižymėjo S.Roberto. Iki kėlinio pabaigos 18-metis spėjo įmušti dar vieną įvartį, o Gerardas Pique padidino persvarą po Pedro perdavimo.

Antrajame kėlinyje dar du įvarčius pridėjo Sandro Ramírezas ir Bartra.

Prieš tai vykusiose draugiškose rungtynėse „Barcelona“ 0:1 nusileido „Napoli“.

Paskutines kontrolines rungtynes prieš naująjį sezoną „Barcelona“ sužais pirmadienį su „Leon“ ekipa.