Draugiškos futbolo rungtynės: Vengrija – Lietuva 2:0 (nuotraukos, video)

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė trečiadienį Sekėšfehervare (Vengrija) pralaimėjo draugiškas rungtynes šios šalies atstovams rezultatu 0:2 (0:0).
Lietuvos vyrų futbolo rinktinė
Lietuvos vyrų futbolo rinktinė / A.Gimžausko/sportas.info nuotr.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios užgulė Lietuvos rinktinės vartus. Raimondo Žutauto auklėtinius nuo praleisto įvarčio gelbėjo tik netaiklūs vengrų smūgiai arba įspūdingas vartininko Žydrūno Karčemarsko žaidimas.

Nors lietuviams nesisekė sukurti nieko pavojingesnio, iki didžiosios pertraukos jie išsaugojo savo vartus sausus – 0:0.

Antrame kėlinyje vengrai dar aktyviau ėmė pulti ir jų pastangos atsipirko 61-ą minutę, kai po gynėjų klaidos pasižymėjo Tamasas Priskinas (0:1).

Nepaisydami pagaliau įmušto įvarčio, šeimininkai ir toliau grasino lietuvių vartams. Antrą įvartį tolimu smūgiu 79-ą minutę pelnė visas rungtynes lietuvių gynybą terorizavęs Balazsas Dzsudzsakas. Dvikova taip ir baigėsi.

Rusija 0:2  Belgija

Didžiausią susidomėjimą kelia vakare vyksiančios rungtynės tarp Brazilijos ir Argentinos, Anglijos ir Prancūzijos bei Portugalijos ir Ispanijos atstovų.

Oficialių varžybų tvarkaraštį šiemet jau baigusi nacionalinė Lietuvos rinktinė Europos pirmenybių atrankos turnyrą tęs 2011 metų kovo pabaigoje rungtynėmis su ispanais.