2014 05 17 /2014 05 18

Du įvarčiai per pratęsimą paskandino „Borussia“ ir Vokietijos taurę iškovojo „Bayern“

Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) finale šeštadienį Miuncheno „Bayern“ futbolininkai po pratęsimo 2:0 palaužė Dortmundo „Borussia“ ir iškovojo antrą sezono trofėjų.
Arjenas Robbenas
Arjenas Robbenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gražiose rungtynėse intriga laikėsi daugiau nei du kėlinius ir nė viena komanda nesugebėjo įmušti įvarčių.

Pavojingų progų per pagrindinį laiką netrūko, o progų pasižymėti turėjo abiejų komandų futbolininkai.

64-ąją minutę po M.Hummelso pataisyto kamuolio „Bayern“ gynėjas Dante jį numušė nuo vartų linijos. „Borussia“ futbolininkai ir sirgaliai reikalavo įvarčio, o vaizdo įrašas rodo, kad teisėjai suklydo.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio antrajame kėlinyje pasižymėjo A.Robbenas. Pernai metų Čempionų lygos finale „Borussia“ pražudęs olandas ir dar kartą tapo Dortmundo siaubu.

105 min. po „Borussia“ vartininko ir gynėjų klaidos kamuolį perėmė Jerome'as Boatengas. Jis pasiuntė aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur BVB gynėjai pramiegojo A.Robbeną ir jis klastingu smūgiu pažeme įmušė įvartį.

Netrukus olandas galėjo sąskaitą padvigubinti ir net patrigubinti, tačiau iš pradžių pataikė į virpstą, o vėliau jo smūgį vienas prieš vieną atrėmė Romanas Weidenfelleris.

„Borussia“ bandant atakuoti „va-bank“ atsivėrė spragos gynyboje, kuriomis antrą kartą pasinaudojo „Bayern“. Jau per pridėtą laiką antrą įvartį įmušė Thomasas Muelleris.

Pastarąjį kartą Vokietijos taurę „Borussia“ laimėjo prieš du metus, o „Bayern“ antrą kartą iš eilės triumfavo tiek Bundeslygoje, tiek taurėje. Miuncheno ekipai tai 17-asis taurės trofėjus istorijoje.