Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Edgaras Utkus išplėšė svarbias lygiąsias U-17 futbolo rinktinei

Lietuva – Ukraina
Sauliaus Čirbos/LFF.lt / Lietuva – Ukraina
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos vaikinų iki 17-os metų (U-17; gimusių 2000 m. ir jaunesnių žaidėjų) futbolo rinktinė lygiosiomis 1:1 (0:0) pradėjo Alytuje vykstantį Europos čempionato atrankos turnyro keturių ekipų 13 grupės varžybas.

Abu įvarčiai įmušti antrajame kėlinyje: pradžioje ukrainiečius į priekį išvedė Vladislavas Supriaha (60 min.), o jau per teisėjo kompensuotą laiką rezultatą išlygino Edgaras Utkus (80+1 min.).

Sekmadienį jaunieji Lietuvos futbolininkai žais su bendraamžiais iš Norvegijos, kurie penktadienį 0:2 (0:1) pralaimėjo Turkijos vienuolikei.

Iš viso atrankos etape dalyvauja 52-i rinktinės, suskirstytos į 13 grupių.

Į elito etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas bei penkios geriausios trečiąsias vietas užėmusios vienuolikės.

13 atrankos grupės rungtynių tvarkaraštis:

Rugsėjo 23 d. (penktadienis)

Kauno S. Dariaus ir S.Girėno stadionas
13:00 Turkija – Norvegija

Alytaus SRC stadionas
17:00 Ukraina – Lietuva

Rugsėjo 25 d. (sekmadienis)

Kauno S. Dariaus ir S.Girėno stadionas
13:00 Ukraina – Turkija

Alytaus SRC stadionas
17:00 Norvegija – Lietuva

Rugsėjo 28 d. (trečiadienis)

Alytaus SRC stadionas
17:00 Lietuva-Turkija

Kauno S. Dariaus ir S.Girėno stadionas
17:00 Norvegija - Ukraina

Lietuvos U–17 rinktinės sudėtis:
(vardas, pavardė, komanda; miestas)

Vartininkai:
Arijus Bražinskas ("Sheffield Wednesday", Anglija; Alytus)
Tomas Čepulis (FK "Trakai"; Vilnius)

Gynėjai:
Kipras Kažukolovas (NFA; Kuršėnai)
Džiugas Raudonius (NFA; Šilalė)
Deividas Raulinaitis (NFA; Kybartai)
Arnas Paura (NFA; Marijampolė)
Rokas Gudelis (NFA; Kybartai)

Saugai:
Matas Kubilius (NFA; Klaipėda)
Titas Milašius (Varšuvos „FCB Escola“, Lenkija; Vilnius)
Renatas Banevičius (Alytaus FA „Dainava“)
Matas Ramanauskas (NFA; Kėdainiai)
Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“ B)
Edgaras Utkus (NFA; Radviliškis)
Matas Vareika (NFA; Jonava)

Puolėjai:
Matas Gudaitis (FK „Trakai“; Vilnius)
Titas Aukštuolis (NFA; Panevėžys)
Arnold Baulin (Vilniaus „Žalgiris“ B)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Atlantas“)

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką