„Sandraugos“ futbolo taurės turnyro starte – Lietuvos čempiono pralaimėjimas

Tarptautinį „Sandraugos“ turnyrą Panevėžio FK ‚Ekranas“ pradėjo pralaimėjimu Rusijos jaunimo rinktinei. Permainingose ir įdomiai vykusiose rungtynėse rezultatu 2:4 FK „Ekranas“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Lietuvos čempionai Panevėžio „Ekranas“ dar turi galimybę patekti į kitą etapą
Lietuvos čempionai Panevėžio „Ekranas“ dar turi galimybę patekti į kitą etapą / Fkekranas.lt nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Varžybas ekipos pradėjo priešininkų žvalgyba. Nei viena, nei kita komanda pavojingai negrąsė varžovų vartams. Pirmojo kėlinio pradžioje kiek daugiau kamuolį kontroliavo Rusijos jaunimo rinktinė, kėlė keturis kampinius, tačiau FK „Ekrano“ žaidėjai neleido priešininkams pavojingai atakuoti.

Kėlinio viduryje Lietuvos čempionų žaidimas žymiai pagyvėjo. Pirmiausia labai pavojingą ataką blokuodami J.Moroz smūgį nutraukė varžovai, o vėliau po T.Markevičiaus smūgio juos gelbėjo tik vartų virpstas. Atakų bangą 27 minutę užbaigė serbas Marko Andjelkovic tolimu smūgiu pasiuntęs kamuolį į vartus – 1:0.

Po šio įvarčio iniciatyvą perėmė varžovai ir A.Zobolotnyi 36 minutę po gražios kombinacijos išlygino rezultatą.

41 minutę prie baudos aikštelės prieigų prasižengė Aurimas Kučys. Žaidėjas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę dar pirmame kėlinyje. Baudos smūgį tiksliai realizavo A.Gašokov ir baigiantis pirmajam kėliniui Rusijos jaunimo rinktinė išsiveržė į priekį 2:1.

Po pertraukos FK „Ekrano“ gretose vietoje vartininko T.Kaunecko į aikštę išbėgo E.Zubas, D.Galkevičių pakeitė brazilas M.Lucas Alonso.

47 minutę po pražangos prieš T.Markevičių buvo paskirtas baudos smūgis, kurį FK „Ekranas“ sėkmingai realizavo. Tik aikštėje pasirodęs M.Lucas Alonso baudos smūgiu kamuolį pasiuntė į baudos aikštelę ir ten buvęs N.Panič smūgiu galva išlygino rezultatą – 2:2.

Po šio įvarčio vėl atkuto priešininkai, o lygus rezultatas išbuvo iki 61 minutės, kuomet iš toli tiksliai smūgiavo V.Riškov – 3:2. „Ekranui“, žaidusiam vienu žaidėju mažiau, buvo sunku kurti pavojingų epizodus prie varžovų vartų, o priešininkai neretai aštrių momentų sukūrė po greitų išpuolių. Vienas jų baigėsi įvarčiu 81 minutę. Išbėgęs vienas prieš E.Zubą antrąsyk pasižymėjo V.Riškov. Iki rungtynių pabaigos rezultatas nebekito, tad Panevėžio „Ekranas“ tarptautiniame „Sandraugos“ turnyre patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:4.

Sekmadienį Lietuvos čempionai 14 valandą susitinka prieš Kijevo „Dinamo“ (Ukraina).