-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Ekranas“ pralaimėjo Baltarusijoje ir baigė kelionę Čempionų lygos link

Panevėžio „Ekrano“ kelionė Europoje baigėsi. Galimybe pirmą kartą klubo istorijoje patekti į paskutinį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą panevėžiečiai nepasinaudojo. Duris užtrenkė Barisovo BATE klubas iš Baltarusijos.
Rungtynių akimirka / BFL nuotr.

Nors pirmosios rungtynės Panevėžyje baigėsi be įvarčių, antradienį atsakomajame mače Baltarusijos čempionai įrodė savo pranašumą – 3:1 (2:1).

BATE į priekį išsiveržė jau 17 rungtynių minutę. Po tikslaus perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė Vitalijus Radionovas.

Praėjus vos keturioms minutėms Andrius Velička rezultatą išlygino. Puolėjas pasižymėjo smūgiu galva po to, kai varžovų vartininkas nesėkmingai atmušė kamuolį į baudos aikštelę.

34 minutę šeimininkai pelnė antrąjį įvartį. Tiesa, jo autorius Renanas Bressanas praėjus kelioms minutėms užsidirbo raudoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Tuo Lietuvos čempionai nepasinaudojo. Maža to, 89 min. BATE ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Ekrano“ vartus, pasižymėjo Michailas Gordeičiukas.

Barisavo miesto stadione, kuris talpina apie 5400 žiūrovų, laisvų vietų nebuvo.

Už patekimą į paskutinį Čempionų lygos atrankos etapą BATE klubas iš UEFA gaus 2,1 mln. eurų (7,3 mln. litų) premiją.

„Ekranas“ pirmajame Čempionų lygos atrankos etape nežaidė, antrajame bendru rezultatu 4:2 eliminavo Maltos klubą „Valletta“.

„Ekrano“ sudėtis: Emilijus Zubas, Ignas Dedura, Mantas Samusiovas, Andrius Jokšas, Ramūnas Radavičius (61 min. Jevgenijus Morozas), Aurimas Kučys, Giedrius Tomkevičius (81 min. Arnas Ribokas), Mauro Lucas Alonso, Aurimas Vertelis, Uchenna Umeh, Andrius Velička (69 min. Tadas Markevičius).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?