„Ekrano“ treneris Valdas Urbonas po pergalės Maltoje: atsipalaiduoti negalime

„Negalime atsipalaiduoti“, – teigė Panevėžio „Ekrano“ treneris Valdas Urbonas po Maltoje laimėtų Čempionų lygos atrankos rungtynių.
Rungtynių akimirka / Tomo Stasevičiaus (tst-foto.lt) nuotr.

Lietuvos čempionai elitinio Europos turnyro antro atrankos etapo pirmame mače svečiuose 3:2 įveikė „Valletta“ futbolininkus. „Ekranas“ jau pirmajame kėlinyje pirmavo 3:0, bet po to praleido du įvarčius.

Valdas Urbonas džiaugėsi pirmajame kėlinyje demonstruotu žaidimu ir pelnytais įvarčiais ir apgailestavo dėl antrojo kėlinio, kurio pabaigoje varžovai kūrė progas jau prie Lietuvos čempionų vartų. Pasak stratego, negalima atsipalaiduoti, o reikia rimtai ruoštis artėjančiai dvikovai, kuri vyks liepos 19 d.  Panevėžyje.

„Aišku, pergalė svečiuose tikrai mums labai svarbi. Pirmą kėlinį gerai sužaidėme, įmušėme reikalingus įvarčius, sekėsi puikiai organizuoti žaidimą. Bet galbūt atsipalaidavimas po trečio įvarčio, nepraėjus minutei po mūsų pelnyto, lėmė įvartį į mūsų vartus. Jis turėjo įtakos bendram fonui antrajame kėlinyje.

Sakiau ir skatinau, jog neturime sustoti, o laikyti tokį rezultatą, bet, matyt, šeimininkų noras, slegiantis karštis lėmė tai, jog varžovai turėjo progų prie mūsų vartų, ypač antro kėlinio pabaigoje.

Džiaugiuosi, jog pavyko išlaikyti teigiamą rezultatą, pergalę. Tai yra mums svarbu, bet negalime atsipalaiduoti. Pamatėme, ko verti varžovai, reikia rimtaruoštis rungtynėms Panevėžyje“, – kalbėjo V.Urbonas.