„Espanyol“ tragedija: sutriuškinimas ir nubaustas Giedrius Arlauskis

Giedrius Arlauskis antrosiose Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse praleido du įvarčius per 8 minutes ir buvo pakeistas po pirmojo kėlinio. Barselonos „Espanyol“ 0:5 nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / „Scanpix“ nuotr.

Jau penktąją rungtynių minutę Jonathas sulaukė puikaus Carloso Velos perdavimo ir įmušė įvartį per G.Arlauskį. Lietuvis paliko vartus bandydamas sustabdyti varžovą.

Vos už kelių minučių jau C.Vela baudė iš vartų pasitraukusį G.Arlauskį. Puolėjas permetė kamuolį per lietuvį ir padvigubino savo ekipos persvarą. Du smūgiai į vartų plotą – du įvarčiai.

40-ąją minutę  „Real Sociedad“ uždirbo laisvą smūgį, bet G.Arlauskis patikimai gaudė kamuolį.

Pirmajame kėlinyje Barselonos klubas kamuolį valdė net 70 proc. laiko, tačiau vartų link nesmūgiavo nė karto.

Per dvejas rungtynes Giedrius Arlauskis praleido 8 įvarčius.

Antrajame kėlinyje „Espanyol“ ekipos vartų stojo ginti Pau Lopezas. Atrodo, kad G.Arlauskis buvo nubaustas už praleistus įvarčius.

Per dvejas rungtynes Lietuvos rinktinės vartininkas iš viso praleido 8 įvarčius.

Tiesa, tai Barselonos klubo negelbėjo. Jau 52-ąją minutę Mikelis Oiarzabalas mušė trečiąjį įvartį į „Espanyol“ vartus.

Vos po kelių minučių po kampinio įvartį mušė ir D.Reyesas. „Real Sociedad“ triuškino varžovus.

Rungtynių pabaigoje antrąjį įvartį įmušė Jonathas.

„Real Sociedad“ įvarčius muša jau septyneriose rungtynėse iš eilės.

Debiutinėse rungtynėse Ispanijos lygoje G.Arlauskis turėjo labai daug darbo. Barselonos ekipa buvo sutriuškinta Madrido „Real“ net 0:6.

Naujoji G.Arlauskio atstovaujama komanda nelaimėjo paskutinių septynerių lygos rungtynių, o pergalės džiaugsmą patyrė dar prieš Kalėdas. Ta nesėkmių serija „Espanyol“ ekipą pasodino ant septynioliktojo laiptelio – šalia iškritimo zonos.