„Euro 2012“: anglai išsigelbėjo prieš šveicarus, rusas R.Pavlyuchenko pelnė tris įvarčius (visų mačų video)

Europos čempionato atrankos turnyre šeštadienį sužaistos dar devynerios rungtynės. Du svarbius taškus prarado Anglijos rinktinė, G grupėje sužaidusi lygiosiomis 2:2 su Šveicarija.
Romanas Pavlyuchenko pasižmėjo tris kartus
Romanas Pavlyuchenko pasižmėjo tris kartus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, šį rezultatą Fabio Capello turėtų vertinti kaip teigiamą, mat pirmajame kėlinyje svečiai pirmavo net 2:0 po dviejų tikslių Tranquillo Barnettos įvarčių. Visgi šveicaras turėtų būti dėkingas nepatikimai žaidusiam vartininkui Joe Hartui, kuris abusyk nesugebėjo išgelbėti komandos.

Visgi Johano Djourou pražanga baudos aikštelėje prieš Jacką Wilshere'ą leido anglams dar iki pertraukos sušvelninti santykį – 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas, o antrojo kėlinio pradžioje pirmojo įvarčio autorių pakeitęs Ashley Youngas puikiu smūgiu išlygino santykį.

Šiuo kluptelėjimu nepasinaudojo dviem taškais į priekį prieš anglus galėję išsiveržti juodkalniečiai, kurie namie sužaidė taikiai 1:1 su Bulgarija.

Padgoricoje vykusioje dvikovoje Radomiras Djalovičius suteikė šeimininkams pranašumą 52 minutę, bet po daugiau nei dešimties minučių pusiausvyrą atstatė Ivelinas Popovas. Taigi šioje grupėje lydere išlieka Anglija, kuri lenkia Juodkalniją tik dėl geresnio įvarčių santykio.

B grupėje net tris įvarčius įmušęs Romanas Pavlyuchenko padėjo Rusijos rinktinei 3:1 įveikti Armėniją.

Po šios pergalės rusai turi tiek pat taškų kiek ir Airija bei Slovakija – komandos, kurios taip pat šventė pergalę.

Marco Pizelli 25 minutę išvedė armėnus į priekį, bet po to sekė Pavlyuchenko šou, kurį jis užbaigė 73 minutę realizuodamas 11 metrų baudinį.

Kitame mače Slovakija minimaliu rezultatu 1-0 Bratislavoje nugalėjo Andorą. Vienintelį įvartį 63 minutę pelnė Miroslavas Karhanas.