Europos futbolo čempionato atranka: Vokietija triuškino Gibraltarą, Lenkija – Gruziją

Penktadienio vakarą buvo žaidžiamos 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynės. Pasaulio čempionė Vokietija 4:0 sutriuškino Gibraltarą, o Lenkija tokiu pačiu rezultatu nugalėjo Gruziją.
Vokietija – Gibraltaras
Vokietija – Gibraltaras / „Scanpix“ nuotr.

D grupė

Triuškinančias pergales šventė vokiečiai ir lenkai. Vokietijos rinktinei dublį pelnė Thomasas Muelleris. Mario Götze pridėjo trečią įvartį, o ketvirtąjį į savus vartus įsimušė Yoganas Santosas.

Gruzija – Lenkija 0:4
Vokietija – Gibraltaras 4:0
Škotija – Airija 1:0

F grupė

Graikai patyrė netikėtą pralaimėjimą Farerų salų rinktinei. Vienintelį rungtynių įvartį 61-ąją minutę įmušė Joanas Simunas Edmundssonas.

Graikija – Farerų salos 0:1
Vengrija – Suomija 1:0
Rumunija – Šiaurės Airija 2:0

I grupė

Cristiano Ronaldo įvartis 72-ąją minutę užtikrino portugalų pergalę prieš armėnus.

Portugalija – Armėnija 1:0
Serbija – Danija 1:3