Dirko Kuyto įvartis atvėrė „Liverpool“ klubui duris į Europos lygos aštuntfinalį (video, visi rezultatai)

UEFA Europos lygoje ketvirtadienį sužaidus likusias atsakomąsias šešioliktfinalio rungtynes paaiškėjo šio turnyro aštuntfinalio dalyviai. Į kitą etapą po sunkios kovos pateko „Liverpool” ekipa, kuri šventė minimalią pergalę namuose.
Liemiamo įvarčio autorius Dirkas Kuytas
Lemiamo įvarčio autorius Dirkas Kuytas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ komanda susitiko su Prahos „Sparta” futbolininkais ir tik mačo pabaigoje Dirkui Kuytui pelnius įvartį iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0 bei pateko į kitą etapą.

Rungtynių šeimininkai turėjo nemažai progų pasižymėti, bet iš jų, kaip paaiškėjo, pavyko išnaudoti tik vieną galimybę. „Sparta“ futbolininkai taip pat turėjo savo šansų, bet smūgiavo netiksliai.

Tuo metu iš turnyro pasitraukė Prancūzijos čempionato lyderė „Lille” ekipa, kuri turėjo pripažinti Eindhoveno PSV klubo pranašumą rezultatu 1:3. Pirmasis mačas tarp šių klubų buvo pasibaigęs lygiosiomis 2:2.

Įnirtinga kova iki pat rungtynių pabaigos vyko Lisabonoje, kur vietos „Sporting“ surėmė ginklus su Glazgo „Rangers“ vienuolike. Šis mačas baigėsi lygiosiomis 2:2, o pirmosios rungtynės – taip pat lygiosiomis, bet 1:1, o tai reiškia, kad dėl dviejų įvarčių svečiuose į aštuntfinalį žengia „Rangers”.

Į aštuntfinalį be didesnio vargo pateko Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, kuri abu kartus nesunkiai nugalėjo „Metalist Kharkiv“. Taip pat kitame etape matysime Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkus, įveikusius Berno „Young Boys“.

Visi rezultatai

„Liverpool” 1:0 „Sparta Prague”
(Pirmas mačas 0:0, bendras rezultatas 1:0)
86' [1:0] Dirkas Kuytas

„PSV Eindhoven” 3 :1 „Lille”
(Pirmas mačas 2:2, bendras rezultatas 5:3)
22' [0:1] Pierre'as Alainas Frau
55' [1 - 1] Balazs Dzsudzsak
67' [2 - 1] Jeremain Lens
73' [3 - 1] Marcelo Antonio Guedes Filho
62' Pierre Alain Frau („Lille”)

„Zenit” 3:1 „Young Boys”
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 4:3)
21' [0:1] Ammaras Jemalas
41' [1:1] Danko Lazovicius
52' [2:1] Sergejus Semakas
76' [3:1] Romanas Širokovas

„Bayer Leverkusen“ 2:0 „Metalist Kharkiv“
(Pirmas mačas 4:0, bendras rezultatas 6:0)
47' [1:0] Simonas Rolfesas
70' [2:0] Michaelis Ballackas

„Sporting Lisbon“ 2:2 „Rangers“
(Pirmas mačas 1:1, bendras rezultatas 3:3)
20' [0:1] El Hadji Dioufas
42' [1:1] Pedro Mendesas
83' [2:1] Yannickas Djalo
90' [2:2] Maurice Edu

„Spartak Moscow“ 1:1 „Basel“

(Pirmas mačas 3:2, bendras rezultatas 4:3)
15' [0:1] Scottas Chipperfieldas
90' [1:1] Aidenas McGeady

„Ajax“ 2:0 „Anderlecht“
(Pirmas mačas 3:0, bendras rezultatas 5:0)
11' [1:0] Miralemas Sulejmani
17' [2:0] Miralemas Sulejmani

„Braga“ 2:0 „Lech Poznan“
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 2:1)
8' [1:0] Alanas
36' [2:0] Lima
87' Marcinas Kikutas („Lech Poznan”)

„Dynamo Kyiv“ 4:0 „Besiktas“
(Pirmas mačas 4:1, bendras rezultatas 8:1)
3' [1:0] Ognjenas Vukojevičius
55' [2:0] Andrejus Jarmalenka
64' [3:0] Olegas Gusevas
74' [4:0] Andrejus Ševčenka

„Twente” 2:2 „Rubin Kazan”
(Pirmas mačas 2:0, bendras rezultatas 4:2)
22' [0:1] Cristianas Danielis Ansaldi
24' [0:2] Christianas Noboa
45' [1:2] Theo Janssenas
47' [2:2] Douglasas

„Manchester City” 3 - 0 „Aris Saloniki”
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 3-0)
7' [1 - 0] Edin Džeko
12' [2 - 0] Edin Džeko
75' [3 - 0] Yaya Touré

„PSG” 0 - 0 „BATE”
(Pirmas mačas 2-2, bendras rezultatas 2-2)

„Stuttgart“ 0:2 „Benfica“
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 1:4)
31' [0:1] Eduardo Salvio
78' [0:2] Oscaras Cardozo
90' Zdravko Kuzmanovičius („Stuttgart“)

„Villarreal“ 2:1 „Napoli“
(Pirmas mačas 0:0, bendras rezultatas 2:1)
17' [0:1] Marekas Hamsikas
43' [1:1] Nilmar
45' [2:1] Giuseppe Rossi