Europos futbolo lygose sekmadienį netikėtumų buvo apstu

Ispanijos futbolo lygoje jau sužaisti 4 susitikimai, Vokietijoje – 2. Ispanijoje visus susitikimus laimėjo ne favoritai, o Vokietijoje staigmenų nepateikta.

Namuose žaidusi „Vallencia“ 2:3 nusileido Sevilijos „Real Betis“. Pirmąjį įvartį „Real Betis“ komandai 38-ą minutę įmušė Rubenas Castro. 58-ą minutę persvarą padvigubino Joaquinas.

„Valencia“ atgaivino intrigą tik mačo pabaigoje: 75-ą minutę įmušė Rodrigo, o vos po trijų minučių – Ezequielis Garay ir vėl pasiuntė kamuolį į „Real Betis“ vartus. Galiausiai per antrąją pridėto laiko minutę Rubenas Castro ir vėl įmušė įvartį, taip padovanodamas pergalę „Real Betis“.

„Granada“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Eibar“ komandai, kuri rungtynes baigė dešimtyje. Jau 32-ą minutę raudoną kortelę gavo Asieris Riesgo. Net tai nesutrukdė „Eibar“ laimėti mačo.

43-ą susitikimo minutę Pedro Leonas išvedė mažumoje žaidusius futbolininkus į priekį. Po ilgosios pertraukos „Granada“ išlygino rezultatą – tai 76-ą minutę padarė Artiomas Kravecas. Paskutinę vinį jau per pridėto laiko 4-ąją minutę įkalė Sergi Enrichas, kuris nepaliko vilčių „Granada“ ekipai išsigelbėti.

Kiti rezultatai:

„Sporting“ 2:1 „Leganes“

17' [1:0] Nacho Casesas
43' [2:0] Duje'as Copas
58' [2:1] Diego Rico

La Korunjos „Deportivo“ 0:1 (0:1) Bilbao „Athletic”

41' [0:1] Raulis Garcia

Brėmėno „Werder“ 1:2 (1:0) „Ausburg“

45+2' [1:0] Aronas Johannssonas
52' [1:1] Jeffrey Gouweleeuwas
73' [1:2] Konstantinosas Stafylidisas

„Mainz“ 4:4 (4:1) „Hoffenheim“

3' [1:0] Pablo De Blasis
23' [2:0] Pablo De Blasis
27' [3:0] Jhonas Cordoba
39' [3:1] Sandro Wageras
43' [4:1] Levinas Oztunalis
71' [4:2] Markas Uthas
73' [4:3] Markas Uthas
84' [4:3]Adam Szalai

57-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas „Mainz“ žaidėjas Gaetanas Bussmanas.