Europos lyga: „Everton“ Rusijoje išplėšė lygiąsias, PSV – pralaimėjo

Jurijus Žirkovas po pergalingo įvarčio
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jurijus Žirkovas po pergalingo įvarčio
0

Pirmose dvejose ketvirtadienio vakare sužaistos UEFA Europos lygos rungtynėse abu Rusijos klubai suteikė savo žiūrovams daug džiaugsmo.

Trečioje vietoje Rusijos primenybėse žengiantis Maskvos „Dinamo“ klubas E grupės lyderių akistatoje 1:0 (0:0) įveikė Nyderlandų čempionato lyderę Eidhoveno PSV ekipą.

Pergalingą įvartį Jurijus Žirkovas nugalėtojams įmušė paskutinę mačo minutę ir išplėšė komandai pergalę.

Tuo tarpu H grupės rungtynėse „Krasnodar“ klubas dvikovoje su Anglijos „Preimier“ lygos vidutinioku Liverpulio „Everton“ iškovojo tašką. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Ari (43 min.), o rezultatą išlygino Samuelis Eto'o, pasižymėjęs 82-ąją minutę.