Europos lyga: Žydrūno Karčemarsko klubas atėmė taškus iš „Villarreal“

Ketvirtadienį Europos lygos rungtynėse Lietuvos vartininko Žydrūno Karčemarsko Ankaros „Osmanlispor“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Villarreal“.
Žydrūnas Karčemarskas
Žydrūnas Karčemarskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Traumą patyręs Ž.Karčemarskas turėjo praleisti šias rungtynes.

Ankaros klubas pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0 po Raulio Rusescu dublio. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo išvarytas Mehmetas Guvenas.

Kiekybinį pranašumą turėjęs Ispanijos klubas išlygino rezultatą. Įvarčius įmušė Alfredas N'Diaye ir Pato.

Kitose L grupės rungtynėse taip pat užfiksuotos lygiosios. „Zurich“ 1:1 neįveikė Bukarešto „Steaua“ ekipos.

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įv Tšk.
1. „Villarreal“ 3 1 2 0 5:4 5
2. „Osmanlispor“ 3 1 1 1 5:4 4
3. „Zurich“ 3 1 1 1 4:3 4
4. „Steaua“ 3 0 2 1 2:4 2