FA taurė: „Manchester City“ palaužė išsikvėpusius „Chelsea“ futbolininkus

„Manchester City“ futbolininkai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Manchester City“ futbolininkai
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Šeštadienį Anglijoje vyko FA taurės susitikimai. Dienos dvikovoje „Manchester City“ be vargo 2:0 nugalėjo Londono „Chelsea“.

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių iniciatyvą į savo rankas perėmė Manuelio Pellegrini vadovaujami aikštės šeimininkai.

„Miestiečiams“ savo pranašumą pavyko įrodyti jau 16-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Stevanas Jovetičius.

Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino po keitimo pasirodęs Samiras Nasri, po puikios kombinacijos su Davidu Silva nesunkiai nuginklavęs Petrą Čechą.

„Chelsea“ ekipai pulti varžovų vartų šiose rungtynėse nesisekė – komanda atliko vos du smūgius į Costelo Pantilimono ginamus vartus.

Kitame susitikime pergalę šventė „Sunderland“ futbolininkai, namuose palaužę „Southampton“ ekipą, ir „Wigan“ klubas, išvykoje nugalėjęs „Cardiff City“ vienuolikę.

Rezultatai:

„Manchester City“ – „Chelsea“ 2:0
16' [1 – 0] S.Jovetičius
67' [1 – 1] S.Nasri

„Sunderland“ – „Southampton“ 1:0
49' [1 – 0] C.Gardner

„Cardiff City“ – „Wigan“ 1:2
18' [0 – 1] C.McCann
27' [1 – 1] F.Campbell
40' [1 – 2] B.Watson