2011 10 29 /21:20

Fantastiškai permainingas Londono derbis: aštuoni įvarčiai ir netikėtas „Chelsea“ pralaimėjimas

Anglijos „Premier” lygoje sužaistas Londono miesto derbis, kuriame susitiko „Chelsea” ir „Arsenal” klubai. Mačą rezultatu 5:3 laimėjo svečiuose žaidę „Arsenal“ futbolininkai.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 14-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet Frankas Lampardas po Juano Mata atlikto perdavimo nuginklavo svečių vartininką.

Visgi 36-ą minutę „Arsenal” puolėjas Robinas van Persie rezultatą išlygino. Tiesa, svečiai ilgai džiaugtis lygiu rezultatu negalėjo, mat 45-ą minutę „mėlynuosius” į priekį išvedė Johnas Terry.

Antrasis varžybų kėlinys prasidėjo greitu „Arsenal” ekipos įvarčiu – 49-ą minutę pelnytu įvarčiu džiaugėsi gynėjas Andre Santosas, kuris vėl išlygino šio mačo rezultatą.

Sužaidus dar septynias minutes „Arsenal” išsiveržė į priekį. Šį kartą Petrą Čechą nuginklavo Theo Walcottas. „Chelsea” nenuleido rankų ir 81-ą minutę rezultatą išlygino, kai įvartį pelnė Mata.

Nepaisant to, jau po keturių minučių „Arsenal” vėl pirmavo. Puolėjas Robinas van Persie per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką pelnė „hat-tricką” ir padėjo galutinį tašką šiose varžybose.

Tai buvo pirmasis „Chelsea“ pralaimėjimas namuose ir pirmoji „Arsenal“ pergalė išvykoje šį sezoną.

„Chelsea” 3 – 5 „Arsenal”
14' [1 – 0] Frankas Lampardas
36' [1 – 1] Robinas van Persie
45' [2 – 1] Johnas Terry
49' [2 – 2] Andre Santosas
56' [2 – 3] Theo Walcottas
81' [3 – 3] Juanas Mata
85' [3 – 4] Robinas van Persie
90' [3 – 5] Robinas van Persie

„Chelsea“ – „Arsenal“ rungtynių akimirkos:

Kiti rezultatai:

„Everton” 0 – 1 „Manchester United”
19' [0 – 1] Javieras Hernandezas

„Manchester City” 3 – 1 „Wolves”
52' [1 – 0] Edinas Dzeko
67' [2 – 0] Aleksandras Kolarovas
75' [2 – 1] Stephenas Huntas (11 m.)
90' [3 – 1] Adamas Johnsonas
Raud.k.: 74' Vincentas Kompany („Manchester City”)

„Norwich City” 3 – 3 „Blackburn”
45' [0 – 1] Davidas Hoilettas
53' [1 – 1] Steve'as Morisonas
62' [1 – 2] Aiyegbeni Yakubu
64' [1 – 3] Christopheris Samba
82' [2 – 3] Bradley Johnsonas
90' [3 – 3] Grantas Holtas (11 m.)

„Sunderland” 2 – 2 „Aston Villa”
20' [0 – 1] Stiliyan Petrov
38' [1 – 1] Connor Wickham
85' [1 – 2] Richard Dunne
89' [2 – 2] Stephane Sessegnon

„Swansea City” 3 – 1 „Bolton”
49' [1 – 0] Joe Allenas
57' [2 – 0] Scottas Sinclairas (11 m.)
74' [2 – 1] Danielis Grahamas (į savus vartus)
90' [3 – 1] Danielis Grahamas
Raud. k.: 48' Ricardo Gardner („Bolton”)

„Wigan” 0 – 2 „Fulham”
42' [0 – 1] Clintas Dempsey
87' [0 – 2] Moussa Dembele

„West Bromwich” 0 – 2 „Liverpool”
9' [0 – 1] Charlie Adam (11 m.)
45' [0 – 2] Andrew Carroll