Fantastiškas Carloso Velo įvartis per save padėjo „Real Sociedad“ švęsti dramatišką pergalę Ispanijoje

Sekmadienį buvo sužaisti dar keturi Ispanijos čempionato 13-ojo turo mačai. Dar vieną fantastišką pergalę pasiekė San Sebastiano „Real Sociedad“ klubas, kuris paskutinėmis minutėmis įveikė „Malaga“ komandą.
Su kamuoliu Carlosas Vela
Su kamuoliu Carlosas Vela / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes aktyviau pradėję „Real Sociedad“ futbolininkai greitai išsiveržė į priekį, kai 9-ą minutę po Imanolo Agirretxe smūgio galva, kamuolį į savus vartus „pamušė“ svečių gynėjas Martinas Demichelis.

Vis dėl to turtingasis Malagos klubas nepasidavė ir jau po 11 min. svečių puolėjas Salomonas Rondonas įvarčiu galva išlygino rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:1.

Antrame kėlinyje „Malaga“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, kai po šiurkščios „Sociedad“ gynėjo klaidos, vartininką Claudio Bravo nuginklavo Seba Fernandezas.

Tačiau kaip ir praėjusio savaitgalio mače su Sevilijos „Betis“, taip ir šiose rungtynėse baskai sugebėjo rungtynių pabaigoje sužaisti šaltakraujiškai – 89-ą minutę puikiu smūgiu per save varžovų vartininką nuginklavo Carlosas Vela, o jau per pridėtą laiką pergalę atnešė taiklus Diego Ifrano smūgis.

Madrido derbyje triumfavo „Atletico“ klubas įveikęs, be didesnių problemų 3:1 (1:0) pranokęs „Rayo Vallecano“ ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Gabi Fernandezas, Radomelis Falcao bei Eduardas Salvio.

Visi rezultatai:

„Real Sociedad“ 3 – 2 „Malaga“
9‘ [1 – 0] Martin Demichelis (į savo vartus)

„Osasuna“ 2 – 1 „Real Betis“
39' [1 - 0] Miguel Flano
80' [1 - 1] Ruben Castro Martin
90' [2 - 1] Javad Nekounam

„Mallorca“ 1 - 1 „Athletic Bilbao“
3' [1 - 0] Alvaro
45' [1 - 1] Fernando Amorebieta

„Granada“ 1 - 0 „Zaragoza“
44' [1 - 0] Odion Ighalo