Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Futbolininkas Saulius Klevinskas pratinasi prie beprotiško Rusijos sostinės tempo

Saulius Klevinskas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Saulius Klevinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš „Žalgirio“ į Maskvos „Torpedo“ persikėlęs vartininkas Saulius Klevinskas pratinasi prie beprotiško Rusijos sostinės tempo.

Sutartį su Maskvos „Torpedo“ ekipa pasirašęs buvęs Vilniaus „Žalgirio“ vartininkas Saulius Klevinskas 27-ąjį gimtadienį balandžio 2 d. sutiko Maskvoje. Futbolininkui šventė nebuvo džiaugsminga: „Gimtadienis – liūdna tema. Švęsti neturėjau laiko, o ir su kuo nebuvo – mylimoji liko Vilniuje, visi draugai – taip pat Lietuvoje. Ką tik atvažiavus į naują komandą ne šventimas galvoje.“

Balandžio 4 d. vartininkas debiutavo „Torpedo“ gretose. Visas rungtynes komandos vartus saugojęs S.Klevinskas praleido du įvarčius. Maskvos komanda 0:2 pralaimėjo Novosibirsko „Sibir“ futbolininkams.

– Kokie įspūdžiai svetimame mieste ir naujoje komandoje?

– Maskvos kol kas labai gerai neapžiūrėjau, mačiau, kad ji įspūdingo dydžio, kad čia gyvena daugybė visur skubančių, bėgančių žmonių. Komanda priėmė draugiškai, po truputį priprantu prie tempo.

– Kaip vertini savo debiutą komandoje? Jaudinaisi?

– Žinoma, jei būtume laimėję, o aš nebūčiau praleidęs įvarčių – debiutas būtų buvęs geresnis. Negaliu savęs vertinti, manau, iš šalies geriau matosi, kaip man sekasi. Jaudulys būna prieš kiekvienas rungtynes, šios – ne išimtis. Didesnio jaudulio nei įprasta nejutau.

– Ar Rusijos futbolo aikštės šiuo metų laiku labai skiriasi nuo mūsiškių?

– Kol kas žaidėme Novosibirske ant dirbtinės dangos. Tiesa, Krasnojarsko stadione jau treniravomės ant natūralios vejos. Aikštės būklė nėra geriausia, bet šiuo metų laiku, manau, nieko geriau nereikia tikėtis.

– Koks Rusijos pirmoje lygoje rungtyniaujančių komandų lygis?

– Komandos iš pirmo žvilgsnio tikrai pajėgesnės nei Lietuvos. Žaidimas vyksta daug greičiau ir tiksliau. Žinoma, ir žmonių požiūris į futbolą visai kitoks, jie myli šią sporto šaką, nepaisant to, kad tai tik pirma lyga.

Komentarai
Šioje istorijoje Saulius Klevinskas, Futbolas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką