Futbolo A lygoje – „Ekrano“, „Šiaulių“ ir „Bangos“ pergalės

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygoje sužaisti dar trys mačai: Panevėžio „Ekranas“ 3:0 įveikė Alytaus „Dainavą“, „Šiauliai“ rezultatu 2:1 – Pakruojo „Kruoją“, o Gargždų „Banga“ rezultatu 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlantą“ .
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / Photos.com nuotr.

„Šiaulius“ rungtynėse su „Kruoja“ į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Robertas Vėževičius, tačiau 54 minutę Ernestas Veliulis rezultatą sugebėjo išlyginti. Vis dėlto 69 minutę Igors Kozlovs išplėšė „Šiauliams“ pergalę.

„Šiauliams“ tai buvo jau antroji pergalę čempionate, tuo tarpu „Kruoja“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

„Atlantas“ puikiai pradėjo rungtynes su „Banga“ – jau 4 minutę pasižymėjo Žilvinas Kymantas, tačiau klaipėdiečiai persvaros išlaikyti nesugebėjo. Antrajame kėlinyje du „Bangai“ pergalingus įvarčius įmušė Gajus Kulbis (67 ir 78 min.).

Marijampolės futbolo manieže vykusiose rungtynėse „Ekranas“ 3:0 įveikė Alytaus „Dainavą“. Visus tris įvarčius A lygos čempionai pelnė po pertraukos. Du įvarčius pelnė Aurimas Kučys (48 ir 90 min.), kartą pasižymėjo Jevgenijus Morozas (67 min.).