Gargždų „Banga“ – pirmoji LFF taurės turnyro pusfinalio dalyvė (papildyta 20.30 val.)

Trečiadienį pirmosiose 2010–2011 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Gargždų „Banga“ namuose 2:0 nugalėjo „Klaipėdos“ vienuolikę ir tapo pirmąja pusfinalio dalyve.
2009-10 m. LFF taurę laimėjo „Ekranas“
LFF taurę pavasarį laimėjo „Ekranas“ / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Po įvartį nugalėtojams, kurie tarp keturių pajėgiausių taurės turnyro komandų pateko pirmą kartą klubo istorijoje, pelnė Andrius Lipskis (30 min.) ir Marijanas Choružis (36 min.).

Papildyta 20.30 val. Kitose trečiadienį vykusiose ketvirtfinalio rungtynėse daugiausia dramos buvo Tauragės „Tauro“ ir FBK „Kauno“ vienuolikių mūšyje, kur nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo.

Pagrindiniam rungtynių laikui pasibaigus lygiomis – 2:2, mačo didvyriu tapo „Kauno“ puolėjas Edinas Pehličius (114 min.), pasižymėjęs antrajame pratęsimo kėlinyje ir padovanojęs pergalę svečiams – 3:2.

Savaitgalį trečią sezoną iš eilės Lietuvos čempionų titulą užsitikrinęs Panevėžio „Ekranas“ turėjo gerokai paprakaituoti Alytuje. Antros pagal pajėgumą šalies futbolo lygos bronzos medalininkę „Vidzgirio“ ekipą panevėžiečiai išvykoje įveikė tik minimalia persvara – 1:0.

Vienintelį įvartį pelnė „Ekrano“ legionierius iš Moldovos Sergejus Pogrebanas (14 min.).

Vienas taiklus smūgis mačo nugalėtoją nulėmė ir „Šiaulių“ futbolininkų pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ – 1:0. Namuose žaidusiems šiauliečiams bilietą į kitą LFF taurės etapą padovanojo D.Vėževičius (68 min.).

LFF taurės turnyro pusfinalio mačai bus žaidžiami ateinančių metų pavasarį.