Gervinho atvedė „Roma“ į pergalę prieš „Napoli“ Italijos taurės pusfinalyje

Gervinho
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Gervinho
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Trečiadienį vykęs pirmasis antrojo „Coppa Italia“ turnyro pusfinalis baigėsi „Roma“ futbolininkų pergale. Italijos sostinėje šeimininkai rezultatu 3:2 palaužė Rafaelio Benitezo treniruojamus „Napoli“ futbolininkus.

Jau 13-ąją minutę į priekį komandą išvedė puolėjas Gervinho, o 32-ąją Kevinas Strootmanas pranašumą padvigubino.

Antrajame kėlinyje viskas pakrypo netikėta linkme, kuomet 47-ąją minutę rezultatą sušvelnino vartininkas Morganas De Sanctiis, kuris po nesėkmingo žaidimo įsimušė į savus vartus.

Kiek vėliau, 70-ąją minutę, rezultatą išlygino saugas Driesas Mertensas, visiškai nubraukdamas susikrautą varžovų pranašumą.

Vis dėlto 88-ąją minutę sostinės futbolininkus į priekį vėl išvedė Gervinho, suteikdamas komandai pranašumą prieš atsakomąsias pusfinalio rungtynes, kurios bus žaidžiamos po savaitės.