Trečiąją pergalę, garantavusią vietą atkrintamosiose varžybose, iškovojo vienvaldis D grupės turnyro lyderis Giedriaus Arlausko Kazanės „Rubin“ klubas, namuose 1:0 (1:0) įveikęs antroje vietoje esančia „Wigan Athletic“ vienuolikę.
Lietuvis nebuvo registruotas susitikimui, kuriame vienintelį įvartį įmušė Olegas Kuzminas.
D grupės autsaiderių dvikovoje pirmąją pergalę iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Varegemo „SV Zulte“ ekipa, svečiuose 1:0 (1:0) įveikusi „NK Maribor“ futbolininkus.
D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Kazanės „Rubin“ (Rusija) 4 3 1 0 11:3 102. „Wigan Athletic“ (Anglija) 4 1 2 1 4:3 5
3. Varegemo „SV Zulte“ (Belgija) 4 1 1 2 2:7 4
4. „NK Maribor“ (Slovėnija) 4 1 0 3 6:10 3
Trečiąją nesėkmę patyrė ir teorines viltis patekti į kitą varžybų etapą prarado trečiąją vietą E grupės turnyre užimantis Deivido Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas, savo aikštėje 1:2 (1:0) nusileidęs ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusiai grupės lyderei „ACF Fiorentina“ komandai.
Lietuvis nebuvo įtrauktas į susitikimo protokolą.
Šeimininkai pirmavo po tikslaus Erico de Oliveiros (32 min.) smūgio, o antrojo kėlinio pabaigoje po įvartį nugalėtojams pelnė Ryderis Matosas (86 min.) ir Borja Valero (90+2 min.).
Kitame grupės mače antrąją vietą užimanti Dniepropetrovsko „Dnipro“ vienuolikė namuose 2:0 (1:0) nugalėjo grupės autsaiderę „Pacos de Ferreira“ ekipą.
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „ACF Fiorentina“ (Italija) 4 4 0 0 10:2 12
2. Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) 4 3 0 1 6:2 9
3. Tirgu Žiu „Pandurii“ (Rumunija) 4 0 1 3 2:7 1
4. „Pacos de Ferreira“ (Portugalija) 4 0 1 3 1:8 1
Tik teorines viltis žaisti atkrintamosiose varžybose išsaugojo antrąją nesėkmę patyręs ir L grupės turnyro autsaideriu tapęs šio Europos lygos grupių varžybų debiutantas Gedimino Vičiaus Karagandos „Šachtior“ klubas, varžovų aikštėje 0:1 (0:0) nusileidęs lyderiais tapusiems „AZ Alkmaar“ futbolininkams
Lietuvis taip pat nebuvo registruotas susitikimui, kuriame pergalingo įvarčio autoriumi tapo Celso Ortizas (55 min.).
Kitame L grupės turnyro mače tarp Haifos „Maccabi“ ir Salonikų PAOK komandų užfiksuotos lygiosios – 0:0.
L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „AZ Alkmaar“ (Olandija) 4 2 2 0 4:2 8
2. Salonikų PAOK (Graikija) 4 2 2 0 6:4 8
3. Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 4 0 2 2 4:6 2
4. Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) 4 0 2 2 4:6 2
Kiti rezultatai:
Kitų ketvirtadienį vykusių ketvirtojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:
A grupė
Krasnodaro „Kuban“ – „Swansea City“ 1:1 (0:1)
„FC St Gallen“ – „Valencia CF“ 2:3 (1:1)
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Valencia CF“ (Ispanija) 4 3 0 1 10:6 9
2. „Swansea City“ (Velsas/Anglija) 4 2 2 0 6:2 8
3. „FC St Gallen“ (Šveicarija) 4 1 0 3 5:9 3
4. Krasnodaro „Kuban“ (Rusija) 4 0 2 2 2:6 2
B grupė
Razgrado „Ludogorec“ – Odesos „Černomorec“ 1:1 (0:0)
„PSV Eindhoven“ – Zagrebo „Dinamo“ 2:0 (1:0)
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 4 3 1 0 7:1 10
2. „PSV Eindhoven“ (Olandija) 4 2 1 1 4:2 7
3. Odesos „Černomorec“ (Ukraina) 4 1 1 2 3:5 4
4. Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 4 0 1 3 1:7 1
C grupė
Lježo „Standard“ – „FC Salzburg“ 1:3 (0:2)
„Esbjerg fB“ – „IF Elfsborg“ 1:0 (0:0)
C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „FC Salzburg“ (Austrija) 4 4 0 0 11:3 12
2. „Esbjerg fB“ (Danija) 4 3 0 1 6:4 9
3. Lježo „Standard“ (Belgija) 4 0 1 3 4:8 1
4. „IF Elfsborg“ (Švedija) 4 0 1 3 2:8 1
F grupė
Tel Avivo „Maccabi“ – Frankfurto „Eintracht“ 4:2 (3:0)
Nikosijos APOEL – Bordo „Girondins“ 2:1 (1:1)
F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) 4 3 0 1 10:4 9
2. Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 4 2 1 1 6:5 7
3. Nikosijos APOEL (Kipras) 4 1 1 2 3:6 4
4. Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 4 1 0 3 4:8 3
G grupė
Vienos „Rapid“ – „KRC Genk“ 2:2 (2:1)
„FC Thun“ – Kijevo „Dinamo“ 0:2 (0:1)
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „KRC Genk“ (Belgija) 4 2 2 0 6:4 8
2. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 4 2 1 1 7:3 7
3. Vienos „Rapid“ (Austrija) 4 0 3 1 5:6 3
4. „FC Thun“ (Šveicarija) 4 1 0 3 2:7 3
H grupė
„Sevilla“ – Libereco „Slovan“ 1:1 (1:0)
„Estoril Praia“ – „SC Freiburg“ 0:0
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Sevilla“ (Ispanija) 4 2 2 0 6:3 8
2. Libereco „Slovan“ (Čekija) 4 1 3 0 6:5 6
3. „SC Freiburg“ (Vokietija) 4 0 3 1 3:5 3
4. „Estoril Praia“ (Portugalija) 4 0 2 2 3:5 2
I grupė
„HNK Rijeka“ – Liono „Olympique“ 1:1 (1:1)
„Vitoria SC“ – Sevilijos „Real Betis“ 0:1 (0:0)
I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Sevilijos „Real Betis“ (Ispanija) 4 2 2 0 3:1 8
2. Liono „Olympique“ (Prancūzija) 4 1 3 0 3:2 6
3. „Vitoria SC“ (Portugalija) 4 1 1 2 5:3 4
4. „HNK Rijeka“ (Kroatija) 4 0 2 2 2:7 2
J grupė
Romos „Lazio“ – Limasolio „Apollon“ 2:1 (2:1)
Varšuvos „Legia“ – „Tranzonspor AS“ 0:2 (0:0)
J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Tranzonspor AS“ (Turkija) 4 3 1 0 9:4 10
2. Romos „Lazio“ (Italija) 4 2 2 0 6:4 8
3. Limasolio „Apollon“ (Kipras) 4 1 1 2 3:4 4
4. Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 4 0 0 4 0:6 0
K grupė
„Tromso IL“ – Machačkalos „Anži“ 0:1 (0:0)
„Tottenham Hotspur“ – Tiraspolio „Šerif“ 2:1 (0:0)
K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Tottenham Hotspur“ (Anglija) 4 4 0 0 9:0 122. Machačkalos „Anži“ (Rusija) 4 2 1 1 2:2 7
3. Tiraspolio „Šerif“ (Moldova) 4 0 2 2 2:5 2
4. „Tromso IL“ (Norvegija) 4 0 1 3 1:6 1
Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.