Giedrius Arlauskis išsaugojo tuščius vartus, o „Steaua“ iškovojo pergalę

Dvyliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių 15-ojo turo mače iškovojo vienvaldis lyderis bei čempiono titulą ginantis Bukarešto „Steaua“ (37 tšk.) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu, namuose 2:0 (0:0) nugalėjęs 9-oje pozicijoje esančią „Brašov“ (19 tšk.) ekipą.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / V. Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame po įvartį nugalėtojams įmušė Adrianas Pota (46 min.) ir Alexandru Chipciu (79 min.).

Aštuoniais taškais nuo pirmenybių lyderio atsilieka Klužo CFR (29 tšk.) vienuolikė, devyniais – Ploješčio „Petrolul“ (28 tšk.) futbolininkai.

Septintąją nesėkmę patyrė keturioliktąją vietą užimanti Piatros Niamco „Ceahlaul“ (14 tšk.) ekipa su saugu Vaidu Slavicku, savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileidusi į šešioliktąją poziciją pakilusiam Galačio „Otelul“ (11 tšk.) klubui ir pratęsusi nelaimėtų rungtynių seriją iki devynerių.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 74-ą minutę buvo įspėtas, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Christianas Cristea (57 min.).

Nerijaus Valskio Krajovos „Universitatea“ (22 tšk.) komanda – septinta, o Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (15 taškų) klubas – vienuoliktas.