Grandų dvikovoje „Manchester City“ palaužė „Manchester United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos dvejos intriguojančios 10-ojo turo rungtynės. „Etihad“ stadione įvyko principinis Mančesterio derbis, kuriame jėgas išbandė „Manchester City“ ir „Manchester United“. Manuelio Pellegrini auklėtiniai minimaliu skirtumu 1:0 pranoko „raudonuosius velnius“.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje visišką pranašumą turėjo „miestiečiai“, kurie sukūrė daug pavojingų progų prie Davido De Gea ginamų vartų. Agresyviausiai atrodė Sergio Aguero, tačiau argentiniečiui pralaužti ispano ginamų vartų nepavyko.

39-ąją minutę „Manchester City“ šansai iškovoti pergalę padidėjo dar labiau, kai antrąją geltoną kortelę už pražangą varžovui gavo Chrisas Smallingas. Nuo šios minutės aikštėje buvo dešimt „Manchester United“ futbolininkų.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Manchester City“ dominavimu ir visai netrukus krito pirmasis bei pergalingas šių rungtynių įvartis. 63-ąją minutę po puikaus Gaelio Clichy perdavimo galiausiai pasižymėjo S.Aguero.

Per likusį laiką Louiso van Gaaalo auklėtiniai pradėjo demonstruoti pavojingesnį futbolą ir sukūrė nemažai progų. Tačiau patikimai vartus saugojęs Joe Hartas užtikrino komandos pergalę rezultatu 1:0.

Anglijos čempionai į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir išlieka trečioje vietoje. Tuo tarpu „Manchester United“ po pralaimėjimo su 13 taškų užima vos devintąją poziciją.

Rezultatai:

„Manchester City“ – „Manchester United" 1:0

63' [1 – 0] S.Aguero

39' C.Smallingas („Manchester United“) pašalintas iš aikštės