Graži „Borussia“ pergalė – „Bayern“ išspirtas iš Vokietijos taurės

Vokietijos taurėje (DFB-Pokal) – Dortmundo „Borussia“ džiaugsmas. Bundelygoje beviltiškai nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ atsiliekantys geltonai-juodi iškovojo pergalę 3:2 taurės pusfinalyje ir turės progą papildyti trofėjų lentyną.
Ousmane Dembele
Ousmane Dembele / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ į priekį po kurioziškos situacijos 19-ąją minutę išvedė Marco Reusas, tačiau dar pirmajame kėlinyje du „Bayern“ gynėjai atsakė įvarčiais.

Javi Martinezas pasižymėjo 28-ąją, o Matsas Hummelsas – 41-ąją minutę.

Vis dėlto po pertraukos jau geriau žaidė „Borussia“. Pirmajame kėlinyje „Bayern“ link varžovų vartų smūgiavo net 11 sykių, o „Borussia“ tik tris. Antrajame skaičiai išsilygino, tačiau įvarčiai krito į bavarų vartus.

Pierre'as-Emeryckas Aubameyangas 69-ąją minutę rezultatą išlygino, o vos po 5 minučių fantastišką įvartį pelnė Ousmane Dembele.

„Bayern“ ekipa pirmą kartą nuo 2006 metų trijose rungtynės iš eilės praleido po du ir daugiau įvarčių.

O.Dembele įvartis

Šalies taurę „Borussia“ ekipa yra iškovojusi tik tris kartus – 1965, 1989 ir 2012 metais. Šiemet Dortmundo klubas į taurės finalą pateko ketvirtą kartą iš eilės (rekordas), tačiau visus tris pastaruosius finalus pralaimėjo.

Pernai ir 2014-aisiais geltonai-juodai taurės finale pralaimėjo būtent „Bayern“, kuris yra absoliutus rekordininkas su 18 titulų. 2015 metais „Borussia“ finale nusileido „Wolfsburg“.

šįkart finale „Borussia“ susitiks su 4 kartus taurę iškovojusiu Frankfurto „Eintracht“ klubu. Tiesa, pastarasis jų triumfas buvo dar 1988-aisiais.

Finalas Berlyno olimpiniame stadione vyks gegužės 27 dieną.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai