„Hearts“ klubas Škotijoje tęsia sėkmingą seriją (video)

Verslininko iš Lietuvos Vladimiro Romanovo valdoma Edinburgo „Hearts“ vienuolikė pratęsė nepralaimėtų rungtynių aukščiausiojoje Škotijos futbolo lygoje seriją iki penkerių.
Marius Žaliūkas švenčia po pelnyto įvarčio
M.Žaliūkas žaidė visas rungtynes. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dvidešimt ketvirtą tašką Škotijos futbolo čempionato devynioliktojo turo rungtynėse iškovojo penktą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas.

Sekmadienį varžovų aikštėje „Hearts“ futbolininkai susitikimą su trečioje pozicijoje esančia Edinburgo „Hibernian“ (33 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:0) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Marius Žaliūkas, o Arvydas Novikovas rungtynėms šįkart nebuvo registruotas.

„Hearts“ ekipa pirmavo po Gordono Smitho (45 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Anthony Stokesas (54 min.).

„Tai buvo tipiškas derbis. Po sėkmingų poros rungtynių įgijome papildomo pasitikėjimo ir šiame mače kovėmės tik dėl trijų taškų. Manau, antrame kėlinyje sukūrėme daugiau progų ir buvo pavojingesni“,  – po mačo teigė „Hearts“ treneris Csaba Laszlo.

Rungtynes abi komandos baigė ne visos sudėties: šeimininkų gretose iš aikštės buvo pašalintas Darrenas McCormackas, o svečių – Rubenas Palazuelosas (abu 57 min.).

Škotijos futbolo čempionate pirmauja čempiono titulą ginantis Glazgo „Rangers“ (44 taškai) klubas, septyniais taškais lenkiantis vicečempionę Glazgo „Celtic“ komandą.

Lyderių dvikova sekmadienį taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Namuose žaisdami „Celtic“ futbolininkai pirmavo po S.McDonaldo (79 min.) įvarčio, tačiau rezultatą išlygino L.McCullochas (81 min.).